В Росії зробили перший додаток для окулярів доповненої реальності HoloLens

размещено в: Новости | 0
В Росії зробили перший додаток для окулярів доповненої реальності HoloLens
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російські розробники випустили перше вітчизняне додаток,призначений для окулярів поєднаної реальності Microsoft HoloLens. Воно є першим в циклі освітніх продуктів “HoloStudy” і присвячений геології, а також походженням Землі.

Додаток, яке яскраво, барвисто, інтерактивно і наочно розповідає про походження нашої планети, її будову, магнітному полі, хімічному складі та багато іншого, було створено компанією HoloGroup.

Як показано в демонстраційному відео нового додатка, окуляри Microsoft HoloLens не лише проектують віртуальне зображення поверх реального світу, але також відтворюють мова, інтерактивно взаємодіють з користувачем і підпорядковуються голосовим командам. Це допомагає учням заглибитися в предмет, розібратися у великому масиві інформації і самим керувати ходом уроку.

 

Вчителі, яким пощастить випробувати HoloLens (поки окуляри можна замовити лише у США за ціною 3000 доларів), отримають унікальний інструмент пояснення явищ і процесів, які складно піддаються усного опису. В результаті, вважають в HoloGroup, складне знання стає простим, зростає залученість учнів, піднімається якість освіти.

У HoloGroup намір в найближчі півроку завершити цикл освітніх програм “HoloStudy”, випустивши ще кілька продуктів для AR-очок Microsoft. У них будуть уроки з геології, фізики, хімії та біології. Команда розглядає співробітництво з навчальними закладами для адаптації навчальних програм під технологію поєднаної реальності.

Джерело: HoloGroup

Оставить ответ