В соцмережі «Однокласники» з’явилися інтернет-магазини

размещено в: Новости | 0
В соцмережі «Однокласники» з’явилися інтернет-магазини
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа «Однокласники» почала тестування вітрини з товарами і послугами брендів та інтернет-магазинів.

Повідомляється, що в соцмережі вже можна замовити фільми і серіали сервісів Megogo і ShowJet, товари з «Спортмайстера», Media Markt, Clarins і пр. В найближчі дні можливість додавати вітрину з товарами буде доступна для всіх груп.

«Однокласники — це вже не просто соціальна мережа, це еко-система додатків і сервісів. Ми хочемо, щоб користувачі могли знайти в ” Однокласниках все необхідне: друзів, цікавий контент, корисні товари і послуги», — говорить керівництво сервісу.

До кожного оголошення можна додати ціну, опис та фотографії. Адміністратор спільноти зможе налаштувати додавання нових товарів відразу в стрічку новин групи. На відміну від оголошень в користувальницьких групах, публікації з товарами від магазинів будуть безстроковими. За розміщення товарів у групі платити не доведеться.

Замовити товар або послугу можна буде в чаті з групою — з допомогою кнопки «Зв’язатися» в оголошенні. Продавці зможуть налаштувати бота для прийому замовлень.

Вже зараз вітрина з товарами доступна в веб-версії соціальної мережі, а незабаром вона з’явиться на мобільних пристроях.

Оставить ответ