В уряді передумали карати громадян за биткоины

размещено в: Новости | 0
В уряді передумали карати громадян за биткоины
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Мінфін передумав повністю забороняти биткоин і карати за їх використання і “майнінг”. Як повідомив заступник голови Мінфіну Олексій Моїсеєв, у планах відомства прирівняти криптовалюту до іноземних грошових коштах і вирішити її покупку, заборонивши лише використання на території країни та емісію.

Згідно з Російською Конституцією єдиною валютою в країні є рубль, і емісія будь-якої іншої валюти заборонена. Так як в розробляється законопроекті биткоины прирівнюються до іноземних грошових засобів, то їх емісія теж буде незаконною. Але при цьому, набувати криптовалюту з метою використання закордоном буде можливо.

“Так, використання обмежене, емітувати іноземні гроші в Росії не можна. Але валюту можна купити, покласти в кишеню і виїхати за кордон. Чи може росіянин завести собі, скажімо, пластикову карту з биткоинами і розплатитися ними в тій країні, де їх використання дозволено? Чому б і ні. Тому в законопроекті ми зараз уточнюємо конкретні формулювання, щоб такого роду операції з купівлі криптовалют з метою їх використання за межами Росії, а також і продажу биткоинов за кордон для отримання прибутку були можливі”, – пояснив Моїсеєв.

Нагадаємо, що в березні 2016 року Мінфін планував ввести покарання у вигляді позбавлення волі до семи років за випуск і використання грошових сурогатів, до яких відносяться і кріптовалюти. Згодом Мінфін переглянув свою позицію і в лютому планував карати тільки за обмін криптовалют на рублі.

Джерело: “Російська газета”

Оставить ответ