В “Яндексі” для iOS з’явився офлайн-пошук

размещено в: Новости | 0
В “Яндексі” для iOS з’явився офлайн-пошук
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Додаток “Яндекса” для iOS-пристроїв навчилося шукати в Мережі без інтернет-підключення. Якщо включити відповідну опцію в налаштуваннях, програма заздалегідь завантажить результати пошуку популярним запитам. “Ви зможете продовжувати шукати і отримувати відповіді, навіть якщо інтернет повільний або не працює зовсім”, — сказано в описі нової функції.

Активувавши налаштування, “Яндекс” предзагрузит на “айфон” невелику базу відповідей на популярні запити. Приміром, без доступу до Мережі” програма зможе надати телефони служб підтримки і гарячих ліній, перевести деякі слова на іноземну мову, а також надати основну інформацію про відомих людей чи фільмах. Медіаконтент, включаючи відео і картинки, в такому режимі не відображаються.

Як зазначає TJ, офлайн-пошук з’явився у версії 2.0 “Яндекса” для iOS. Пошук без Інтернету, однак, поки що доступний дуже обмеженому колу користувачів. Представники компанії назвали нову функцію експериментальної, додавши, що офлайн-база поповнюватиметься раз на добу.

За підсумками тестування в “Яндксе” вирішать, чи робити нову функцію доступною всім користувачам. Вводити офлайн-пошук на Android-пристроях, також буде вирішено за підсумками експерименту.

У березні без підключення до Мережі навчилися працювати “Яндекс.Карти” для iOS і Android. В офлайн-режимі доступний пошук за адресами і місцях (якщо ви завантажили карту на пристрій), а також всі відомості про локаціях (включаючи, наприклад, телефони та години роботи організацій). Функція офлайн-перекладу також є в iOS-додатку “Яндекс.Переклад”.

Джерела: TJ, “Яндекс” (iTunes)

Оставить ответ