В YouTube прийшли “живі” 360-градусні трансляції з об’ємним звуком

размещено в: Новости | 0
В YouTube прийшли “живі” 360-градусні трансляції з об’ємним звуком
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google дозволила користувачам YouTube в режимі реального часу переглядати відео, зняті на камеру з кутом огляду в 360 градусів. Більш того, “живу” трансляцію може доповнювати функція об’ємного, просторового звучання для більш глибокого ефекту занурення в атмосферу дійства.

Найбільший відеосервіс навчився відтворювати панорамні ролики ще в березні минулого року. Обертаючи камерою (шляхом нахилу Android-смартфона в різні сторони або перетягуючи курсор миші, як в режимі “Перегляд вулиць” на картах Google), глядач стає безпосереднім учасником подій, самостійно визначаючи, що і в якому ракурсі він хоче побачити. А в листопаді Android-додаток YouTube отримало підтримку 3D-відео, знятого для окулярів віртуальної реальності.

На сьогоднішній день тільки деякі 360-градусні камери здатні транслювати відео в прямому ефірі. Тим не менш, якість контенту залишає бажати кращого, а на “склеювання” картинки, захопленої декількома камерами, йде досить багато часу.

Як виглядає панорамне відео на YouTube, захоплене “наживо”, можна дізнатися, переглянувши цей плей-лист. У найближчі вихідні Google збирається організувати на YouTube першу в світі 360-градусну трансляцію вибраних виступів артистів на каліфорнійському фестивалі музики і мистецтв Coachella.

Джерело: блог Google

Оставить ответ