В YouTube з’явиться справжнє телебачення

размещено в: Новости | 0
В YouTube з’явиться справжнє телебачення
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільший світовий відеосайт YouTube почне трансляції традиційних ефірних і кабельних каналів. Переговори з телевізійниками вже йдуть повним ходом і, за повідомленням видання The Information, перші угоди вже не за горами.

Поки що мова йде про американський ринок і найбільших телеканалах — CBS, ABC і ESPN, однак представники YouTube чекають на переговори і інших мовників. Швидше за все, невеликі канали в проект не візьмуть, а відеохостинг постарається замінити їх контент власним відео.

Раніше писавшее про проект агентство Bloomberg уточнювало, що сервіс назвуть Unplugged, а оцінять в 35 доларів на місяць. Це трохи менше, ніж середньостатистична американська сім’я платить за послуги кабельного ТБ, скласти конкуренцію якому і сподіваються на YouTube. За базову плату буде доступний основний пакет телеканалів, до якого можна буде докуповувати доповнення.

Передбачається, що переговори триватимуть ще як мінімум півроку, тобто стартує YouTube Unplugged в США в першому кварталі 2017 року. The Verge зазначає, що зацікавити глядачів новим сервісом буде непросто: аналогічні пропозиції (наприклад, Sling TV), що дозволяють дивитися ефірне і кабельне TV через інтернет, вже продаються. Крім того, багато телеканали пропонують власні додатки для інтернет-перегляду.

Джерело: The Verge

Оставить ответ