Verizon купила Yahoo за $4,8 мільярда

размещено в: Новости | 0
Verizon купила Yahoo за $4,8 мільярда
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Американський телекомунікаційний гігант Verizon оголосив про покупку всіх інтернет-активів, що належать компанії Yahoo. Сума операції, закриття якої очікується в 2017 році, склала 4,83 мільярда доларів. До Verizon перйдут ключові онлайн-активи Yahoo, в тому числі пошукова система, комунікаційні сервіси і контент.

У травні минулого року найбільший у США постачальник послуг бездротового зв’язку поглинув медіаконцерн AOL (раніше відомий як America Online). AOL, який володіє широким спектром онлайнових медійних активів (видання про технології Engadget і TechCrunch, інформаційний портал The Huffington Post), став 100-відсотковим дочірнім підприємством телекомунікаційного гіганта. Таким чином, після покупки Yahoo глобальна аудиторія Verizon досягне мільярда користувачів.

В угоду, однак, не включені акції, якими Yahoo володіє в китайському гіганті інтернет-торгівлі Alibaba Group Holding і Yahoo Japan. Ця частина компанії змінить назву і зосередиться на інвестиції.

Колись Yahoo була одним з найбільших гравців на інтернет-ринку. На піку в січні 2000 року, капіталізація компанії становила $125 мільярдів. Зараз — близько $45 мільярдів (при цьому велика частина — азіатські активи, без урахування цих паперів ключові активи Yahoo оцінювалися в $4-5 мільярдів).

У лютому цього року Yahoo зізналася, що шукає покупця на інтернет-активи. В якості потенційних “наречених” ЗМІ називалися ту ж Verizon, стільникового оператора AT&T, Google, а також приватні инвестфирмы Bain і TPG.

Джерело: прес-реліз Verizon

Оставить ответ