Вести.net: діти грають у “Папірці” по-російськи і по-англійськи, а дорослих відучать списувати

размещено в: Новости | 0
Вести.net: діти грають у “Папірці” по-російськи і по-англійськи, а дорослих відучать списувати
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Мультяшні персонажі Паперової Всесвіту лось Аристотель і дятел Тюк-тюк зробили крок з екранів телевізорів прямо в смартфони і планшети. Тепер вони головні герої інтерактивної гри “Папірці”.

 

“Привіт, привіт! Давайте пограємо! Ми навчимо вас цікавою грі”, — пропонують вони.

Паперову ігрову Всесвіт для дітей створили автори популярного мультфільму “Аркадій Паровозів” — анімаційна студія “Паровоз” та розробники його інтерактивної версії – компанія “ЦТ Інтерактив“.

І якщо в ігровій версії Аркадій Паровозів займається, по суті, тим же, чим і в мультфільмі, — разом з дітьми навчається і рятує Сашу і Машу від небезпек, то гра “Папірці” вийшла зовсім іншою. У ній дитині належить здійснювати разом з героями звичні щоденні побутові дії, при цьому будь-який предмет або механізм у додатку можна задіяти, повернути, перенести, спробувати. Таким чином відкривається невичерпне поле для експериментів. Наприклад, що буде, якщо гриб покласти у вогнище? Як виглядають паперові інопланетяни? Що їсть сойка Аглая? Рішення не завжди очевидно. Автори відзначають, що дорослі не завжди розуміють, що потрібно робити в додатку, а ось діти освоюються “Папірцях” дуже швидко.

“Це гра на розвиток фантазії і уяви. Дитина може придумати сам, що роблять персонажі, коли їх не показують по телевізору. Він може, наприклад, виростити на городі овочі або фрукти, приготувати з них щось смачне і влаштувати свято для персонажів. Тобто, це розширення світу мультфільму і можливості розповісти історії, яких немає в мультфільмі”, — вважає керівник дитячих проектів ігрового напряму ВГТРК Олексій Ільїн.

“Папірці” — другий ігровий проект ВГТРК, створений за мотивами популярних мультфільмів. На 2016 рік заплановано ще 10 проектів. У квітні наступного року світ побачить гра з персонажами з мультфільму “Мимимишки”. Така активність нашого холдингу в цьому напрямку пояснюється надзвичайною популярністю дитячих ігор. Приміром, ігрове додаток “Аркадій Паровозів” стартувало в жовтні і за пару місяців подолала планку в 700 тисяч установок. Воно до цих пір тримається в топі найкращих і популярних програм в онлайн-магазинах.

Тому зараз гра “Аркадій Паровозів” вийшла на наступний рівень розвитку.

“Зараз гра готується до виходу на європейські ринки, вона перекладається на англійську мову. Це велика робота. Потрібно перевести з чудовими акторами всі вірші і всі історії, всі розповіді, які в ній є. Це велика праця”, — зізнається Олексій Ільїн.

Ймовірно, враховуючи те, як росте і розвивається гра “Аркадій Паровозів”, розробники створили “Папірці” відразу на двох мовах — російською та англійською. І додаток з паперовим світом вмить злетіло на верхівки чартів навчальних ігор і ігор для дітей до 5 років.

* * *

У Росії більше не можна списувати. Принаймні, списувати дипломні роботи. Тому що в 2016 році плагіаторів буде дуже легко зловити. Про це говорили на круглому столі “Інтернет і освіта”, що пройшов у рамках Першого російського форуму “Інтернет-економіка”.

“Згідно з наказом міністерства освіти і науки від 29 червня 2015 року всі дипломні роботи мають бути збережені в бібліотечній електронній системі або іншим способом. Це передбачає, що вони будуть перевірені на плагіат. Вони в кожному разі будуть перевірені на плагіат, тому що це найпростіший спосіб зрозуміти, які вузи живі, які реальні, а які ні. Тому що головний продукт вузу — це випускник. Випускник отримує диплом з фактом, що він захищає. Те, що там написано, це те, що студент із себе представляє. Якщо це крадений контент, то на якій підставі видано диплом? Це фальсифікація! Це найбільш серйозні зміни в російській системі освіти за останні 15 років”, — підкреслює автор проекту “Науковий кореспондент” Іван Засурський.

За словами Івана Засурского, зараз третина дипломів в Росії липові: тобто, написані іншими людьми або з неправомірними запозиченнями. Для полегшення процедури публікації диплома та внесення його до бази першоджерел, Засурський і команда створили сайт научкор.рф (http://nauchkor.ru/), на якому будь-який студент може безкоштовно зберегти свій диплом чи курсову, щоб його робота була закріплена саме за ним. З наступного 2016 року опублікованими у відкритому доступі робіт будуть присвоєні унікальні ідентифікатори цифрового об’єкта.

“Головна ідея цієї оцифровки дуже проста. Люди, дайте, будь ласка, ваші дипломи. Збережіть їх, щоб ми могли здати їх до Державної публічної науково-технічної бібліотеки, і щоб вони стали частиною бази Антиплагіату, за допомогою якої будуть перевірятися всі інші роботи”, — додає Іван Засурський.

Оставить ответ