Вести.net: модульний смартфон від LG

размещено в: Новости | 0
Вести.net: модульний смартфон від LG
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Головне світове подія IT-галузі — Всесвітній мобільний конгрес в Барселоні. Це місце, де сьогодні зосереджена все, що так чи інакше пов’язане з телекомом — від смартфонів до автомобілів. Усі випуски програми Вести.net цього тижня будуть присвячені новинам цього мобільного форуму.

Поява нового суцільнометалевого і одночасно модульного телефону від LG стало першою сенсацією — і одночасно першій прес-конференцією Всесвітнього мобільного конгресу в Барселоні — WMC. Ця корейська компанія, відома радше як середнячок, вічно наздоганяючий, раптово випустила телефон не тільки сучасного і дуже непоганого дизайну, але ще й з претензією на нову інноваційну екосистему навколо нього.

“Сьогоднішній покупець з захопленням дивиться на екшн-камери або на дрони. Чи означає це, що ера смартфонів пройшла? Ми думаємо, що кращі дні смартфонів попереду. Це дуже потужні пристрої для того, щоб тільки знімати ними фото і “постить” їх в соцмережі. І LG G5 більше цього. Ми дали йому прізвисько “парк розваг в кишені”. Дозвольте мені показати, чому я з цим згоден?” — пропонує президент компанії LG Electronics Mobile Communications Джуно Чоу.

В залі аплодували б сильніше, якби фотографії G5 і слота в його нижній частині не витекли в Інтернет за кілька тижнів до анонсу. Однак передбачалося, що зроблений цей слот просто для того, щоб міняти батарейку. Задумка корейців виявилася несподіваною.

Насправді це не камера, а блок управління вже існуючої камерою смартфона — з додатковою батареєю і фізичними кнопками — для зйомки фото, відео та управління зумом. Камер у G5 дві — одна класична, для смартфона, друга — ширококутна, 135 градусів. Ви бачите, наскільки розрізняються її знімки і знімки “айфона”.

Зрозуміло, що ЦАП — цифро-аналоговий перетворювач музики від Bang & Olufsen — й модуль камери замислювалися корейцями, як демонстрація — приклади використання слоти телефону. Специфікація і самого слоти, і шини керування відкриті, і якщо G5 стане популярним, то сторонні компанії нароблять і інших модулів — якщо стане. Але навіть і зараз рішення виглядає цікаво — це, звичайно, не гуглівський лего-телефон, але дебют у Барселоні надав LG ауру сміливої інженерної компанії, якій у корейців ніколи не було. Навіть незважаючи на те, що вже в перший же день на стенді я виявив підтвердження того, про що говорили скептики — слот на нижній грані можна досить швидко розхитати аж до зяючої щілини.

Втім, крім модулів LG показали й інші елементи екосистеми навколо смартфона: шолом VR — як кажуть, самий компактний, тому що телефон не вставляється в нього, а з’єднується дротом, — а також ще одну модну штучку — камеру, яка знімає кругові фото і відео. Причому рекламував її представник гуглівського сервісу Street View — панорамних фотографій на Google Maps: “Ой, подивіться, це світ навколо! Справжні 360!”

Це, втім, теж не все: ще був представлений божевільний продукт — якийсь робошар, насилу керований зі смартфона, яким, у свою чергу, можна управляти побутовою електронікою за допомогою інфрачервоного порту, гратися з котом за допомогою лазерної указки і дивитися, що відбувається навколо — з допомогою камери.

Оставить ответ