Вести.net: новий сервіс для школярів та боротьба з Galaxy Note 7 в США

размещено в: Новости | 0
Вести.net: новий сервіс для школярів та боротьба з Galaxy Note 7 в США
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Московським школярам та студентам більше не доведеться ламати голову з приводу вибору професії. В Інтернеті з’явився сервіс, який не лише підкаже оптимальний рід діяльності, але і порадить, куди віддати дитину для додаткової освіти. На все про все у вас піде не більше двадцяти хвилин.

Тим часом у США новий виток боротьби за безпеку в польотах — удар прийшовся по новому телефону від Samsung. Власникам смартфона Galaxy Note 7 порекомендували не включати і не заряджати телефон в салоні літака. Чому — дивіться у програмі Вести.net.

В який гурток віддати дитину, і як зрозуміти, яка професія в майбутньому йому найбільше підійде? До початку нового навчального року в Москві запущений онлайн-проект Профилум, який повинен допомогти відповісти на всі ці питання. В одному з московських палаців піонерів дітям і батькам показали, що називається, товар лицем.

У Москві зараз діє близько 80 тисяч організацій, які займаються додатковим освітою. У такій кількості пропозицій дійсно дивно загубитися. Тому на новому сайті є зручна система фільтрів, за допомогою якої можна легко знайти гурток, який підходить і по розташуванню, і за профілем.

Ще одна функція порталу — це тест на профорієнтацію. Після нехитрої реєстрації потрібно відповісти на 18 питань — і система видасть кілька професій, до яких у дитини більше всього схильності.

Редакція Вестей.net теж вирішила пройти цей тест, і результат виявився несподіваним. З’ясувалося, що нашому редактору більше підходить професія монтажника або бурильника. Втім, як пояснюють автори проекту, результати тесту не обов’язково сприймати як заклик до дії.

“Не хотілося б, щоб це батьківська спільнота сприймала як чітку рамку, вектор. Тобто, якщо показав сайт, що ти будеш дипломатом — все, виключити всі танці, все інше, ти будеш вчити додатково вивчати китайську, комунікації, ораторська майстерність, решта все відставити. Тобто це — своєрідна передумова того, що в тебе вже є. І хочеться, щоб батьки трактували: це вже є, будемо розглядати принципово інший блок”, — пояснила Марина Ракова, генеральний директор ФГБНУ РМЦ Міносвіти РФ.

Як заявляють організатори сервісу, вся технологія заснована на провідних розробках в області психології і освіти. У базі даних більше тисячі державних і приватних установ, і вона буде періодично оновлюватися. Так що — принаймні, у московських школярів і студентів — з питанням “Ким бути?” проблем виникнути не повинно.

***

Компанія Samsung переживає новий виток розглядів навколо свого нового смартфона Galaxy Note 7. Федеральне управління цивільної авіації США настійно порекомендував авіапасажирам не включати і не заряджати цей гаджет на борту літака. І, тим більше, не здавати його в багаж. Причина — в самозаймистих літієвих акумуляторах. З-за цієї проблеми виробник вже змушений відкликати 2,5 мільйона апаратів в 10 країнах, і здавалося, що питання вирішене. Однак американське відомство вирішило підлити масла у вогонь. Зараз воно виступає лише з рекомендаціями, але не виключено, що буде випущений і офіційний заборона на використання телефонів на борту — як, наприклад, це зробили відразу чотири авіакомпанії в Австралії. Причини для занепокоєння дійсно є: з моменту початку продажів Galaxy Note 7 зареєстровано більше 30 випадків мимовільного загоряння або вибуху акумулятора.

Ось, наприклад, недавні фотографії з Флориди: господар автівки залишив у салоні телефон на зарядці, а повернувшись, побачив, що позашляховик вже повністю охоплений полум’ям. У підсумку батарейка ціною в декілька доларів завдала збитків на декілька тисяч.

Інший володар Galaxy Note 7 відбувся легким переляком – телефон загорівся прямо в квартирі, але його вдалося вчасно загасити.

Випадки самозаймання гаджетів останнім часом, звичайно, не рідкість — виною тому літієві акумулятори, які спалахують при контакті із повітрям. Тобто будь найменше порушення захисної упаковки гарантує як мінімум невелика пожежа. І тому не дивно, що авіакомпанії і відомства, що регулюють повітряне сполучення, вдаються до настільки суворим заходам. Тим більше, що і самі виробники літаків на цьому обпікалися: у 2013 році Boeing 787 Dreamliner трохи не вигорів повністю в лондонському Хітроу — загорівся один з літієвих акумуляторів, встановлених на борту.

Тому, як би оперативно Samsung намагався відкликати браковані телефони і замінити їх на нові, багато експертів сходяться на думці: подібні випадки будуть відбуватися до тих пір, поки на зміну ємним, але небезпечним літієвих батарей не прийдуть більш сучасні елементи живлення.

Оставить ответ