Вести.net: новинки виставки IFA-2016

размещено в: Новости | 0
Вести.net: новинки виставки IFA-2016
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У звичайній для Samsung манері імперських презентацій, орендувавши величезну концертний майданчик “Темподром”, корейці в цей раз на берлінській виставці IFA представили тільки один продукт — нові смарт-годинник Gear S3. Незважаючи на світлові ефекти, яким позаздрив би будь-який цирк чи театр, презентацію не вдалося розтягнути більше, ніж на півгодини. При цьому сам продукт — годинник — виглядає дуже привабливо.

Перше, що кидається в очі — годинник великі. Це легко побачити, порівнявши з Huawei Watch. Gear S3 виглядають значно солідніше і, швидше за все, на жіночій руці здадуться взагалі гігантськими . Зате у них набагато більш яскравий дисплей, який завжди включений, і є припущення, що ними можна буде користуватися навіть при яскравому сонячному світлі, на відміну від того ж Huawei. Ну і інтерфейс Tizen — а всередині саме ця операційка — чудово виглядає на Gear S3.

Втім, операційка — і сила цього продукту, і слабкість. Є великі сумніви, що кількість додатків для Tizen коли-небудь хоч близько підійде до достатку, до якого звикли користувачі Android або iOS — просто тому, що Tizen ніхто, крім Samsung, не займається, пристроїв на ньому не так багато, і розробники не так охоче йдуть на цей ринок.

Повертаємося до начинки Gear S3. У них тепер з’явиться LTE-модуль, тобто, годинник може працювати без смартфона, причому не тільки з програмами, але і з голосовими дзвінками, наприклад. Поки незрозуміло, в обидві моделі буде вбудовуватися модуль LTE з електронною СІМ-картою, і в усіх країнах їх будуть продавати з цією опцією. Крім того, в годиннику є GPS і альтиметр — прилад вимірює висоту. Тобто, з ними можна записувати треки походів по горах або заміряти швидкість спуску на лижах. Виходить, що годинник наповнені дуже ненажерливою електронікою, і тим більше дивно, що зі сцени пообіцяли аж три дні роботи без підзарядки, і це при акумуляторі ємністю 380 міліампер-годин. Віриться в це насилу і, безумовно, саме роботу від батареї і будуть все перевіряти, коли годинник стануть доступні для тестування.

Коли це станеться, а також те, як скоро Gear S3 з’являться в магазинах, невідомо, Також невідома і ціна, хоча за інформацією порталу SamMobile, вартість в Європі складе 400 євро.

***

Презентація Lenovo в Берліні була на диво короткою. Ніяких розповідей про минулі заслуги або про важку ситуацію на ринку, швидко й без особливого надриву розповіли про ключові новинки, і це незважаючи на те, що новинки були дуже незвичайними. Чого варто тільки партнерство з Hasselblad, а це практично штучний виробник середньоформатних камер родом ще з XIX століття, ікона якості в області професійної фотографії. Фотоапарати Hasselblad взагалі грають в іншій лізі, ніж найсерйозніші повнокадрові дзеркальні камери. Досить сказати, що ціна за Hasselblad без об’єктиву може становити мільйон рублів. І ось тепер можна придбати Hasselblad для смартфона. Маленька сенсація від Lenovo — зовнішня камера для телефону з написом Hasselblad, і це саме по собі щось неймовірне.

Другий момент — вже існуюча модульна система від Lenovo. Ось у нас є смартфон, є камера, і вона на магнітиках прилипає. Запускаємо камеру, і через три секунди у нас не якась простенька камера смартфона, а камера Hasselblad з 10-кратним оптичним зумом. Ось ми сфотографували на камеру Hasselblad логотип Hasselblad. Виходить щось на зразок бездзеркальної камери з видошукачем у вигляді смартфона. Наскільки це приживеться — незрозуміло. За великим рахунком, нічого наднового в цьому немає, щось подібне пропонує Sony у вигляді об’єктивів, які можна приторочить до мобільного телефону, щось подібне робив Samsung. Але ні у кого до цих пір не було логотипу Hasselblad.

Наскільки ця камера насправді має відношення до легендарним якостям шведської фототехніки, за короткий тест на стенді сказати неможливо, але вже очевидно, що, з одного боку, воно буде працювати тільки зі смартфонами Moto, і тільки з тими, що підтримують модулі. А з іншого, нехай цей модуль буде коштувати немало, але, як не крути, а це найдешевший Hasselblad в історії. І це було не єдиним дивним пристроєм від Lenovo. Але про решту — вже у підсумковій програмі Вести.net в суботу.

Оставить ответ