Вести.net: робот для будинку і інші новинки від ASUS

размещено в: Новости | 0
Вести.net: робот для будинку і інші новинки від ASUS
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Часи, коли по будинку будуть бігати справжні роботи, можливо, ближче, ніж здається. Принаймні, одного такого вже представили. І не у вигляді прототипу, а в якості готового до масового виробництва пристрою. Детальніше про нього і про інші новинки ASUS.

Компанія ASUS зробила домашнього робота.

Прес-конференція, яку ASUS традиційно зібрав у себе на батьківщині в Тайбеї, в цьому році викликала небувалий ажіотаж. Звичний зал просто не вмістив всіх бажаючих: були забиті всі проходи і навіть за спиною у операторів, звідки нічого не чути і нічого не видно, і то було не проштовхнутися. Це при тому, що про робота від ASUS ніби як ніхто не підозрював — режим підвищеної секретності тайванцям витримати цілком вдалося.

Але робот це було в самому кінці, а почав глава компанії-Джонні Ши фактично без передмов — і тут же представив нову лінійку комп’ютерів. Ноутбук і пару того, що зараз називається дэтачбл — повноцінний ПК у вигляді планшета, до якого можна пристебнути клавіатуру. Це зараз чи не найдинамічніший сегмент. Точніше сказати, традиційні ПК продаються все гірше, а трансформери — все краще.

Взагалі ASUS в деякій мірі засновник такого виду комп’ютерів, коли окремо планшет, окремо відстібається клавіатура. Вони це придумали і багато років розвивали цей напрямок. І тут дивно що це рішення — чистий клон Microsoft Surface. Тут навіть клавіатура рівно така ж, як у всіх серфейсов, з унікальною ідеєю двох магнітів — один внизу, а другий на лицьовій частині, що дозволяє трохи нахиляти клавіатуру, так зручніше працювати. Не можна не впізнати підставку — серфейс-серфейсом.

Тобто виходить, що родоначальники почали задивлятися на дизайн послідовників. Втім, без новацій і тут не обійшлося. Вся справа в підключаються модулі. Для “Трансформери-3″ це буде, наприклад, ігрова відеокарта.

Зроблена ця відеокарта в окремому корпусі. ASUS так вже надходив зі своїми ігровими ноутбуками з жидкосным охолодженням: там охолодження було в окремому боксі, а тут — відеокарта. Жахливої потужності відеокарта, яку можна закрити в такий корпус. Виходить як ігровий корпус, але тільки для відеокарти. Ніякої ручки для перенесення не буде, кажуть, суворо домашнє рішення. Можна відкрити, щоб помилуватися, можна закрити, щоб збирало трохи менше пилу.

Смартфонів, точніше зенфонов (ZenFone), показали теж три штуки. Флагманом призначена модель DeLux — це без малого 6 дюймів в діагоналі, топовий процесор від Qualcomm і 6 (!) гігабайт оперативної пам’яті.

Розмова про телефон, за великим рахунком, про дизайн. Головна фішка — це суцільнометалевий корпус, те, що називається unibody. Як було заявлено, його виготовлення — це 240 різних етапів, включаючи полірування, фрезерування. Загалом, неймовірна історія. Виглядає дійсно дуже красиво.

Оборотна сторона дзеркальності — відбитки пальців. Вони з’являються і проявляються просто миттєво. Втім, це загальне місце, просто тут на них більше звертаєш уваги.

Другий момент – 4,2 міліметра. Це щось неймовірне. Втім, це заявлені величини. Ось це – Sony X. Його товщина 7,5 міліметра. Звичайна товщина. Якщо їх порівняти, то новий ASUS, неймовірно, значно тонше. Щось фантастичне. Але насправді, ця товщина не дуже чесна — він тоненький по краях, а до середини трохи розширюється. І в середині корпусів різниця вже не так велика.

Взагалі unibody-корпус у смартфоностроении з’являється не вперше. І кожен раз це неабияка складність для інженерів — як розмістити антени? Інженерам ASUS це вдалося зробити взагалі без порушення цілісності корпусу — на ньому не видно ні однієї вставки, яка була б радиопрозрачной, або виділяла б частину корпусу в якості антени. Втім, все це меркне на тлі “ще одного”. Прямо так, фактично процитувавши знамениту фразу Стіва Джобса, під кінець презентації на сцену повернули голову ASUS.

“Now, allow me bring Johnny back on stage for one, no more for two things”, — каже ведучий. (“Тепер дозвольте мені повернути Джонні на сцену для однієї, ні, ще для двох речей”).

Цвяхом програми виявився робот Zebo. Це голосовий помічник з системою штучного інтелекту, який може самостійно переміщатися по будинку. Судячи з описаних сценаріїв застосування, робот буде допомагати пенсіонерам спілкуватися з цифровим світом і стежити, щоб з ними нічого не сталося, читати дітям казки, управляти побутовою технікою, відповідати на питання, нагадувати про зустрічі і, зрозуміло, робити селфи, що продемонстрували прямо на сцені.

Загалом, розумна колонка зразок Google Assistant і робот телеприсутності в одному флаконі. Наскільки все це працює, поки не зрозуміло: в демо-зону це чудо техніки не виставили.

Оставить ответ