Вести.net: Samsung представив новинки

размещено в: Новости | 0
Вести.net: Samsung представив новинки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Барселоні проходить Всесвітній мобільний конгрес. Самою вражаючою на ньому стала презентація найбільшого виробника смартфонів — Samsung. Втім, власне смартфони опинилися в цій презентації не головним.

Презентація Samsung, і без того традиційно масштабна, на цей раз просто вражала розмахом, технологічністю і рівнем запрошених. Чи жарт — самого Цукерберга роздобули. Тобто, організатори зробили все, щоб це шоу просто не можна було б не помітити або хоча б поставити в один ряд з іншими. Почати хоча б з того, що частина презентації була віртуальної: кожному прийшов, а це кілька тисяч чоловік, видали по шолома віртуальної реальності. Зрозуміло, Samsung VR.

І ось в якийсь момент тисячі людей одночасно надягають ці шоломи і починають обертати головою в різні сторони, або сидіти нерухомо і з дуже серйозним виглядом. Загалом, видовище. Але для початку цілком передбачувано показали нову — вже сьому — версію Galaxy S. Обидва телефону — і традиційних форм, і Edge, який з загнутим країв дисплеєм — проектували, очевидно, дуже акуратно, але не скупися. Тобто, немає ніяких дивних революційних рішень, які могли б відлякати, але кожен рядок в технічних характеристиках починається з чудових слів.

Зовні телефони сьомої серії не так просто відрізнити від таких самих телефонів серії шостий. Вони теж дуже гарні. Але як людина, яка має можливість помацати ці телефони, повинен вам сказати, що він став дуже приємним у руці — не таким слизьким. Тепер обидві грані у нього скошені, майже не відчувається металева основа. Він дуже зручний, тепер у нього зовсім не “циганська” кришечка. Загалом, дуже приємний на дотик телефон.

Кажуть, що він краще, кажуть, що він водонепроникний, що у нього значно потужніший процесор. Але показати цього зараз я не в змозі. Єдине, що ми можемо показати, як працює ось його неймовірно швидко фокусується камера. Давайте спробуємо… Ну ось, нате: він фокусується за частки секунди.

Але все ж головною темою всієї презентації стала віртуальна реальність — як в плані занурення в неї, так і в частині створення панорамного або сферичного контенту. І цвяхом програми тут виступив Марк Цукерберг. Його поява викликала справжній фурор: хтось кинувся до сцени його фотографувати, хтось кричав або люто аплодував. Благо, поява його було у всіх сенсах слова несподіваним — він пройшов абсолютно непоміченим через весь зал, поки всі сиділи в VR-шоломах.

Треба зауважити, що до цих шоломів Цукерберг має пряме відношення — вони створені компанією Samsung в співпраці з Okulus, яка, в свою чергу, належить Facebook. “VR – це наступна платформа, де будь-хто може створити все, що захоче. Зараз VR використовується здебільшого для ігор і розваг, але він дуже швидко еволюціонує. І одного разу ви надягнете шолом, і це змінить і ваше життя і вашу роботу, і ваше спілкування. Уявіть, що у вас є можливість сидіти навпроти вогню і зустрічатися з друзями тоді, коли захочете. Або подивитися кіно в своєму власному кінотеатрі в той час, коли захочете. Уявіть собі, що влаштовуєте зустріч в будь-якій точці світу, який тільки побажаєте. Всі ці речі будуть можливими”. – впевнений Марк Цукерберг.

За словами глави Facebook, для перегляду в Gear VR вже доступно близько мільйона годин панорамного відео. Для порівняння, звичайного відео тільки на самому Facebook користувачі переглядають 100 мільйонів годин кожен день.

Глава Samsung Mobile Russia Аркадій Граф зазначає: “Так, дійсно технологія не має 100-відсоткового охоплення аудиторії, про неї треба розповідати. Але як приклад того, що про неї вже знають, московські торгові центри, де Gear VR вже пропонується в якості атракціону, він використовується платно деякими компаніями. Тобто, люди починають комерціалізувати цю історію, а це значить, що вона набуде популярності. І побачивши подібний пристрій на атракціоні, покупці захочуть мати його у себе вдома”.

Втім, головне для будь-якої подібної історії — контент. Буде куди цей або будь-який аналогічний шолом застосувати — будуть і продажу. VR-виробництвом вже зацікавилися кілька серйозних студій і новинних видань, є якийсь набір розробників ігор. Але основний обсяг контенту повинні створювати самі користувачі. І вони за один день отримали відразу дві 360-градусні камери від двох корейських брендів — прості, зрозумілі, з категорії “зняв котика — залив на YouTube”. Імовірно, не дуже дорогі.

Ось спеціально для таких як ми, тобто, для журналістів, на спеціальній скляній паличці встановили камеру. Ми можемо подивитися, як вона працює. Якщо порівнювати її з камеркой від LG, то вона явно побільше. Будемо сподіватися, що і знімає краще. Власне кажучи, ось тут у нас є програма, яка цією камерою управляє, причому його можна масштабувати, крутити навколо. Ага, це зараз lifeview А якщо ми натиснемо? Але чомусь стоїть на нулях. Ну, добре, будемо вважати, що воно працює. І потім на цю картинку можна буде дивитися, надівши Gear МК — крутити там головою і дивитися під ноги. І бог знає куди ще. Більше показувати нічого.

Оставить ответ