Вести.net щедрий Huawei і ноутбуки-рекордсмени

размещено в: Новости | 0
Вести.net щедрий Huawei і ноутбуки-рекордсмени
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найтонший ноутбук, самий важкий ноутбук і нова лінійка смартфонів від плідного виробника: розсип новинок берлінської виставки IFA в репортажах Павла Кушелєва, автора програми Вести.net.

Huawei на берлінській виставці IFA був щедрим на новинки брендом. Два телефони, ціла нова лінійка з новою назвою Nova і планшет. Не те, щоб китайці представили щось карколомне, але заповнити полиці магазинів є чим.

Для російських журналістів було влаштовано додаткове розвага: амбасадором лінійки стала дівчина-модель Ксенія Чумі (“в миру” — Чумічева), яка народилася в Магнітогорську. А тепер вона розповідає зі сцени, як це — цілими днями робити селфи і публікувати їх в соцмережах, і які телефони для цього потрібні.

Щоб не фіксувати увагу журналістів і можливих покупців тільки на бюджетній лінійці, під кінець презентації Huawei оголосив, що розфарбував свій самий останній флагман P9 — той самий, з подвійною камерою і написом Leica. Тепер “для хлопчиків” є спеціальна синьо-металева версія, а “для дівчаток” — червона.

***

Тайванська Acer в Берліні виступила несподівано ударно. Не те що б показане тут перевернула ринок, але із завданням залучення уваги компанія, безумовно, впоралася.

Розмір має значення. Це доводить модельний ряд ноутбуків, представлених Acer на виставці IFA в берліні. Тут годиться будь-яка жарт про товстих і тонких, тому що на виставці був представлений найтонший на світі ноутбук.

Крім того, Acer показав і найбільший ноутбук у світі – вагою 8 кілограмів, а за відчуттями – навіть більше. У нього два блоки живлення, всередині дві відеокарти Tegra, гнутий дисплей діагоналлю 21 дюйм. Причому він настільки гнутий, що ноутбук не може закриватися. Це не помилка, так воно і повинно бути. Ноутбук оснащений клавіатурою, яку, як кажуть, обожнюють геймери, і яка нагадує клавіатури електронно-обчислювальних машин моєї молодості. Загалом, штука багата: всередині мало не до 4 терабайт SSD, багато вентиляторів, дуже багато всяких гніздечок. Кажуть, серед всього цього благополуччя є навіть слот для SD-картки.

А ще в цьому ноутбуці — два сабвуфера і система відстеження положення очей, яка підтримується в деяких іграх. Час автономної роботи не повідомляється, але, ймовірно, його має вистачити, щоб перенести ноутбук з кімнати в кімнату.

Що стосується ціни цього пишноти, вона поки невідома. Втім, очевидно, що ціна буде такою, що краще б і не знати. І, хоча поставки намічені на перший квартал майбутнього року (тобто цей монстр не просто виставковий прототип), в компанії на серйозні продажу не розраховують. Головна причина створення цього важкого ноутбука, ймовірно, демонстрація можливостей Acer в цілому.

Оставить ответ