Вести.net: смартфони найближчого майбутнього і прес-конференція Sony

размещено в: Новости | 0
Вести.net: смартфони найближчого майбутнього і прес-конференція Sony
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Смартфони найближчого майбутнього — як їх бачать новачок і патріарх мобільного ринку? Що і як вони представили на найбільшій у Європі виставці побутової електроніки?

Бренд nubia з’явився на ринку всього чотири роки тому — китайська корпорація ZTE створила його під просування смартфонів. Тільки не бюджетних, як зазвичай роблять великі гравці, а навпаки — досить дорогих, яким і назва потрібно звучне. З тих пір успішно випустили кілька поколінь. У нинішньому — акцент на дизайн і камеру. Нічого надприродного немає, але те, що є, непогано опрацьовано. Дизайн — це в першу чергу майже повна відсутність бічних меж екрану. Вони приховані округленими краями захисного скла.

Цікавих речей, які можна показати, тут як мінімум дві. Перша — це спроба в програмному інтерфейсі телефону використовувати той самий 2.5 D дисплей, тобто скошені краї екрана. Вони скошені настільки дрібно, що це практично непомітно. Але зате їх можна використовувати для управління телефоном особливими жестами. Наприклад, можна змінювати яскравість екрану, не залазячи в меню.

Що стосується камери, то розмови про те, що це мало не найважливіша частина телефону, з точки зору сьогоднішніх споживачів, вже стали загальним місцем. Якщо немає чого-небудь незвичайного в конструкції або характеристиках — розповідай про камеру. Благо в даному випадку є про що.

Тут можна вивести псевдоручные налаштування всього і вся. Та ж діафрагма називається “електронна діафрагма”. Якимось чином імітується робота цієї діафрагми в цьому фотоапараті. Але це добре… Є можливість вручну міняти точку фокусування. І тут що важливо — точка фокусування, де вона в реальності, підсвічується червоним. Насправді нічого унікального в цьому немає — ручна або псевдоручная фокусування зустрічається сьогодні в багатьох смартфонах. Але те, що вона підсвічується “як в професійних камерах”, — це, звичайно, зручно.

Втім, як би не був цікавий цей телефон, його неймовірні продажу віриться насилу. Запал готових погратися з продукцією щодо нового бренду з Піднебесної легко остуджується ціною в 600 євро за максимальну комплектацію.

***

Один з визнаних титанів світу хай-тека — компанія Sony відкрила свою щорічну прес-конференцію на виставці електроніки IFA вельми специфічним чином. Вийшовши на сцену, глава Sony Кадзуо Хіраї, ледь привітавшись, звернувся до присутніх журналістом з докором: мовляв, протягом кількох років вони сумнівався в життєздатності та значущості Sony на стрімко мінливому ринку. На доказ Хіраї показав слайд з заголовками статей від 2012 року: “Як у Sony все пішло не так”, “Виникнення і занепад імперії Sony” і так далі. Але, мовляв, сьогодні-то ви змінили свою думку: І заголовки 2016 року: “Sony повстає зі смертного одра”, “Sony звітує про прибуток вперше за п’ять років”.

Тобто, власне головне послання прес-конференції — те ж саме, що і в анекдоті про “не дочекаєтеся”, але в застосуванні до Sony. Як багато заслуг мобільного підрозділу в тому, що компанія повернулася до прибутковості, – невідомо. Але головний анонс — нові смартфони Ехрегіа XZ і компакт — припав на другу частину прес-конференції.

Наголос при створенні цих телефонів з технічної точки зору був зроблений на камерах. По-перше, Sony зуміли вмістити систему оптичної стабілізації з своїх камер і фотоапаратів в телефони. Причому цю систему в Sony вважають стабілізацією аж по 5 осях. По-друге, у 23-мегапіксельний сенсор (такий же, як і в попередніх флагманах) зуміли вставити ще лазерну фокусування і якийсь інфрачервоний RGB-датчик для точної автоналаштування рівня білого. Нас умовляли не порівнювати цю камеру з іншими камерами — програмне забезпечення ж не фінальне, але ми не втрималися. Правильно вмовляли — точна настройка рівня білого поки явно вельми неточна.

Оставить ответ