Вести.net: телефон з тепловізором і передова технологія Light ID від Panasonic

размещено в: Новости | 0
Вести.net: телефон з тепловізором і передова технологія Light ID від Panasonic
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Одностороння зв’язок з будь-яким смартфоном. Японці навчили майже звичайні дисплеї відображати більше інформації, ніж можна побачити. Як це працює, при чому тут музейний форум в Казані і навіщо смартфону вбудований тепловізор?

Panasonic навчила дисплей спілкуватися з телефонами.

На виставці MWC, що пройшла в Барселоні, компанія Panasonic показала свою технологію односторонньої передачі даних — Light ID. З її допомогою будь-який смартфон може отримувати інформацію безпосередньо з LED-дисплеїв. Для цього інженери з Panasonic встановили в LED-монітори спеціальні модулятори, перетворюють мерехтіння екрану сигнал, який розпізнається камерою будь-якого телефону. Такий сигнал може містити в собі, наприклад, посилання на інформацію в Інтернеті.

“Ми розробили додаток для смартфонів, яке може розпізнавати такий код і завантажувати з інтернету необхідний контент. У додатку можна вибрати потрібну мову, а потім просто навести смартфон на екран і отримати інформацію, яка пов’язана з зображенням на екрані”, — розповів провідний бізнес-розробник City Services Panasonic Corporation Ян Вузли.

У компанії вважають, що їх рішення знайде застосування, наприклад, в музеях, галереях, у роздрібній торгівлі, зовнішньої реклами та реклами в міський інформаційної інфраструктури.

“Ми збираємося запустити наш перший глобальний проект наприкінці березня в Японії — на майданчику Big Sight, Міжнародному виставковому центрі у Токіо. Влітку ми почнемо роботу над іншими проектами, які плануємо запустити в кінці року”, — повідомив Ян Вузли.

“Ми спілкуємося з представниками провідних музеїв Росії. Ми вже демонстрували наші розробки в Москві і на міжнародному музейному форумі в Казані. І обов’язково продовжимо роботу з ними”, — сказав він.

За словами представників Panasonic, впровадження нової технології в лінійку продуктів компанії практично не позначиться на ціні дисплеїв. Заробляти гроші компанія планує на самій платформі.

“Ми пропонуємо платформу, яка пов’язує контент на приймаючому пристрої з контентом на екрані. Ми плануємо запустити це в якості платного сервісу, — пообіцяв Вузли. — Що ж стосується наших клієнтів, то вони самі зможуть монетизувати наш сервіс за рахунок електронної торгівлі, систем прийому онлайн замовлень. Тобто, це обопільно прибутково — як для нас, так і для наших клієнтів”.

***

CAT випустила телефон з тепловізором.

На виставці MWC 2016 компанія CAT, відома, в першу чергу, як виробник важкої будівельної техніки, показала своє бачення смартфона на всі випадки життя. Новинка отримала назву CAT s60. Пристрій працює під управлінням Android, витримує падіння з двометрової висоти, не боїться вологи, але головне — бачить у темряві.

Особливо популярний у журналістів стенд — на ньому показують захищений смартфон CAT. На перший погляд, доволі традиційна спірного дизайну машинка — коли б не додаткова камера. Справа в тому, що крім звичайної, тут є інфрачервона камера. Те, що називається теплового бачення”.

Творці смартфону запевняють, що камера вимірює температуру з точністю до однієї десятої градуса. Тобто, порівняно з дорогим професійним устаткуванням.

Кажуть, що сценаріїв застосування — необмежена кількість. Але в основному він розрахований на людей праці. Умовно кажучи, якийсь водопровідник може знайти поточну трубу, електрик — де знаходяться — може бути, під шпалерами — електричні дроти. Запевняють, що навіть мисливці можуть в ночі, в повній темряві знайти цією камерою якусь свою жертву.

Крім теплового зору інженери з CAT забезпечили телефон спеціальними заглушками, якими закриваються мікрофон і динаміки для того, щоб у них не проникала вода. Творці смартфону запевняють, що його можна занурювати на глибину до п’яти метрів.

Після того, як вони закриті, можна пірнати і фотографувати під водою. Ясна річ, що тач-управління працювати не буде, але тут досить велику кількість кнопок, в тому числі і програмовані. Тобто, умовно кажучи, на одну з кнопок можна поставити снимочек. І, плаваючи під водою, можна фотографувати риб. Правда, кажуть, вони якісь холоднокровні.

 

Оставить ответ