“Вести” тепер відкриваються миттєво з пошуку Google

размещено в: Новости | 0
“Вести” тепер відкриваються миттєво з пошуку Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Новинний портал “Вести.Ru” і Google тепер дають можливість користувачам пошуковика відкривати знайдені ними новини і статті практично миттєво. Це стало можливим завдяки впровадженню технології Accelerated Mobile Pages (AMP).

Google оголосила про проект AMP восени 2015-го, а минулого тижня почала його широкомасштабне розгортання у співпраці з провідними інтернет-виданнями по всьому світу. Технологія AMP дозволяє зробити завантаження мобільних сайтів настільки швидко, наскільки це можливо.

Підвищення швидкості завантаження досягається кількома шляхами. По-перше, AMP-оптимізовані сторінки позбавлені більшості складних скриптів, на завантаження і виконання яких іноді витрачаються десятки секунд. Завдяки цьому оптимізовані сторінки виглядають максимально просто, дозволяючи користувачеві отримувати тільки те, що йому потрібно – актуальну інформацію, і максимально швидко.

Крім того, технологія AMP дозволяє почати відтворення статті ще до того, як були завантажені всі дані. Мобільний пристрій практично моментально відображає заголовок новини, ілюструє її зображення і перший абзац тексту. В ті секунди, поки користувач читає їх, у фоновому режимі відбувається завантаження решти тексту, вбудованих зображень і відео.

Наприкінці минулого тижня Google почав показувати в результатах пошуку на мобільних пристроях за новинним запитами в першу чергу AMP-оптимізовані результати. Користувач може легко переключатися між знайденими новинами простим горизонтальним свайпом. Окрім “Вестей.Ru” технологію впровадили ряд інших провідних російських інформаційних сайтів.

Оставить ответ