Viber запустила додаток для “самоуничтожающейся” листування

размещено в: Новости | 0
Viber запустила додаток для “самоуничтожающейся” листування
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Viber, розробляє один з найпопулярніших в світі месенджерів, оголосила про запуск нового додаткового додатка Viber Wink. Воно дозволяє відправити зображення або коротке відео, яке зникне після його перегляду одержувачем.

Програма дозволяє зняти фото або відео, тривалість якого обмежена 10 секундами. До фото можна при бажанні додати текст. Перед відправкою користувачеві дається можливість встановити таймер на одну, три, сім або десять секунд — саме стільки часу одержувач зможе переглядати повідомлення перш, ніж воно зникне. Є й можливість не встановлювати обмеження за часом.

Надсилати фото і відео можна всім людям зі списку контактів в Viber. Повідомлення з’явиться в адресата в звичайному діалоговому вікні Viber, одержувачеві не потрібно для цього мати Viber Wink. Після перегляду повідомлення зникне через встановлений проміжок часу.

Viber Wink доступно безкоштовно в магазинах додатків для iOS і Android і вимагає для повноцінної роботи установки основного додатка Viber версії 5.7 або вище.

Джерело: Viber

Оставить ответ