Вибір і переваги дизельних генераторів

размещено в: Новости | 0
Вибір і переваги дизельних генераторів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Генератори – це обладнання, яке використовується для аварійного або резервного електропостачання різних об’єктів.

Багато користувачів вже встигли оцінити всі переваги, які очевидні. Особливої уваги заслуговують дизельні генератори, які досить поширені в наш час.

Як вибрати дизельний генератор?

В наш час запропоновано настільки широкий вибір генераторів, що можна й розгубитися. Ось на які характеристики необхідно звернути увагу в процесі їх вибору:

  • потужність – ця характеристика підбирається в залежності від того, скільки споживачів на вашому об’єкті. Зверніться за допомогою до професіоналів, щоб все правильно розрахувати, бо тільки в такому разі генератор буде якісно виконувати свої основні функції;
  • кількість фаз – є трифазні та однофазні моделі. Перший варіант підійде в тому випадку, якщо на вашому об’єкті присутні надмірні навантаження. Однофазний агрегат вважається звичайним варіантом, який підійде для використання в побутових умовах;
  • місце установки – дизельні генератори, які використовуються в якості автономного джерела живлення, встановлюються на вулиці. Резервні джерела живлення вимагають установки у вашому приміщенні;
  • тривалість роботи без перерви – якщо вам необхідно користуватися генератором протягом тривалого часу, то зверніть увагу на моделі з покращеною системою охолодження, а також із збільшеним бензобаком. Для використання протягом короткого часу підійдуть генератори з повітряною системою охолодження.

Звичайно, цей перелік далеко не повний. Саме тому варто звернутися за допомогою до фахівців, які допоможуть вам підібрати найбільш оптимальний варіант.

Переваги дизельних генераторів

Ці агрегати володіють масою вагомих переваг, які вигідно відрізняють їх від бензинових моделей. Моторесурс дизельних генераторів збільшений, що дає можливість користуватися ними в якості основного джерела живлення протягом тривалого часу.

Вихідна потужність таких генераторів широко варіюється, що дає вам можливість підлаштовуватися під основні умови їх експлуатації. Також дизельні агрегати відрізняються економічністю, адже вам не доведеться витрачати багато фінансів на заправку палива, а також на регулярне технічне обслуговування моделі.

Оставить ответ