Відбувся реліз повного видання екшену Dark Souls 3

размещено в: Новости | 0
Відбувся реліз повного видання екшену Dark Souls 3
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Видавництво Namco Bandai спільно з розробниками з From Software оголосили про вихід повного видання екшену Dark Souls 3.

З моменту виходу самої гри пройшов вже рік, тому випуск такого збірника зараз здається цілком виправданою витівкою. Повне видання отримало назву Dark Souls 3 — The Fire Fades Edition. Воно включає в себе оригінал, доповнення The Ringed City і Ashes of Ariandel, а також всі випущені до цього моменту арени і режим Undead Match. З нагоди випуску повного видання Dark Souls 3 видавець і розробники вважали за потрібне показати спеціальний трейлер, який ми і публікуємо нижче.

Що стосується власників консолі PlayStation 4, то для них From Software поклала в збірник The Fire Fades Edition дві безкоштовні теми: Ringed City і Transitory Lands. Нагадаємо, Dark Souls 3 була дуже тепло сприйнятий публікою. На даний момент версія екшену для PC може похвалитися на Metacritic 89% рейтингу від преси і 8,3 бала з 10 можливих від простих користувачів. Купівля повного збірника Dark Souls 3 для тих, хто не бажав знайомитися з проектом до виходу всього запланованого додаткового контенту, — саме воно.

Оставить ответ