Відбувся реліз Skyforge на PlayStation 4

размещено в: Новости | 0
Відбувся реліз Skyforge на PlayStation 4
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ми підготували для вас огляд консольної версії екшен-MMORPG Skyforge від AllodsTeam на консолях PlayStation 4, реліз якої відбувся вчора.

Микита “Alioth” Горячев обговорив друге народження Action MMORPG Skyforge, заглибившись в історію, в часи коли вона вийшла на ПК. Тепер же, вона доступна на PlayStation 4 і бореться за консольну аудиторію. Вам належить дізнатися про сесійного складової, можливості міняти клас персонажа на льоту, про концепцію “Божественності” гравців і особливості всесвіту. Також ми обговорили інформацію про відмінності версій для ПК і консолі, яка буде цікава для вже опробовавших її гравців: графіка, контент, інтерфейс і багато іншого.

Безліч іншої корисної інформації про Skyforge: новини, керівництва та теми для обговорення – ви знайдете в розділі ігри на нашому форумі.

“Що стосується контенту, то практично все, що було додано в гру за 2 роки вже є в консольної версії. Кожен може знайти щось для себе – пройти сюжетну кампанію як у повноцінному синглі, брати участь у гильдийском контенті, піти з друзями в данжи, битися з босами, виступати на аренах проти інших гравців, виконувати квести і розвивати персонажа.”

Оставить ответ