Відео: розповідь про Великого вихорі в Total War: Warhammer II

размещено в: Новости | 0
Відео: розповідь про Великого вихорі в Total War: Warhammer II
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Видавництво SEGA опублікувала новий трейлер знаходиться в розробці стратегії Total War: Warhammer II, в якому керівник проекту Ян Роксбург розповів про Велику вихорі.

Тисячі років тому магами ельфійськой землі Ултуан був створений цей вихор, і з тих пір він не вщухав ні на секунду. Кожна з воюючих сторін по-різному бачить подальшу долю цього магічного потоку, через який світ проникає хаос. Фракції будуть прагнути виконати серію магічних ритуалів, за допомогою яких можна буде зруйнувати цей вихор або, навпаки, підтримати його. Втім, за словами Ієна Роксбурга, сюжет у гри може розвиватися за кількома напрямами, і ви цілком зможете перемогти, не загострюючи уваги на історії.

«Події гри Total War: Warhammer II відбуваються на таємничих континентах, розташованих на захід від Старого Світу, — повідомляють розробники. — Гравцям пропонується очолити чотири культові раси світу Warhammer Fantasy Battles: вищих ельфів, темних ельфів, людоящеров і поки не названу четверту расу, інформація про яку буде розкрита пізніше. Представники цих рас ведуть війни за зачаровані острови, похмурі пустки, підступні драговини і повні небезпек джунглі».

Реліз відбудеться на ПК до кінця цього року. SEGA підготувала відмінний подарунок всім покупцям Total War: Warhammer II, у яких вже є перша частина — незабаром після прем’єри новинки ці користувачі безкоштовно отримають ще одну сюжетну кампанію, яка об’єднує перші дві частини трилогії. У загальній складності гравцям обіцяють сотні годин захоплюючої гри.

Оставить ответ