Відеокарти GeForce GTX 1080 Ti у виконанні партнерів NVIDIA надходять у продаж

размещено в: Новости | 0
Відеокарти GeForce GTX 1080 Ti у виконанні партнерів NVIDIA надходять у продаж
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ураган “Ваганич”, який вчора викликав хвилю порушень професійної етики серед авторів новин, змусивши їх дурити голову читачам неіснуючими інформаційними приводами, до берегів Японії не добрався.

А тому ми подумки перенеслися на ці острови, щоб перечекати цю “першоквітневий бурю помилкового дотепності”. Тим більше, що приводів порадіти за японських покупців комплектуючих було предостатньо.

Ми вже повідомляли, що відеокарти GeForce GTX 1080 Ti неэталонного дизайну з’являлися в Європі і Москві, тепер докази присутності аналогічних товарів у японській роздробі призводять колеги з сайту AKIBA PC Hotline. Найщедрішою на асортимент виявилася компанія Gigabyte, яка запропонувала жителям Японії відразу дві відеокарти GeForce GTX 1080 Ti серії Aorus.

Оскільки це не найдешевші вироби, на яких було б непристойно залишати сліди розтину, японські репортери фотографували відеокарти строго в заводській упаковці.

Компанії Asus і MSI теж японцям пропонують свої версії GeForce GTX 1080 Ti. Ціни доходять до 57 тисяч рублів в перерахунку за курсом, що для імпортованої електроніки цілком зазвичай.

Оставить ответ