Види і особливості ритуальних послуг

размещено в: Новости | 0
Види і особливості ритуальних послуг
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Смерть близької людини – це завжди трагедія, але, незважаючи на це, родичам померлого потрібно брати себе в руки і приступати до організації похорону.

Щоб позбавити себе від численних турбот, пов’язаних з похованням, миттям, перевдяганням померлого та іншими формальностями, слід звернутися за допомогою до ритуального агентства, яке візьме на себе більшу частину турбот. Так, ритуальне агентство алмати пропонує своїм клієнтам такі послуги: організацію кремації, бальзамування, ексгумацію, ритуальні речі і багато іншого.

Для організації похорону слід отримати свідоцтво про смерть, передати речі померлого в морг, а також обміняти довідку про смерть на гербову. Крім усього іншого, потрібно буде закупити всі необхідні приналежності, купити місце на кладовищі, найняти копачів і батюшку, а також придбати труну і організувати поминки.

До ритуальних послуг відносять поховання громадян, виробництво трун, пам’ятників і інших приналежностей. Плюс до всього, ритуальне бюро займається косметичної та санітарною обробкою трупів, пропонують послуги з поховання та перепоховання. Таким агентствам можна замовити догляд за могилою, виготовлення пам’ятника або надгробки. За певну плату ритуальні бюро повністю організовують похорон, включаючи транспортування тіла в морг, одержання довідки для допомоги, а також зустріч і відправлення померлого. Серед найпоширеніших ритуальних послуг можна відзначити виробництво трун, бальзамування, реставрацію трупів, організацію похорону, послуги кремації і так далі.

Для виробництва трун ритуальні агентства використовують різні матеріали, від чого буде залежати кінцева вартість труни. Для оббивки трун нерідко застосовують ситець і сатин, а також штучні тканини, які легкі в обробці. Що стосується самих трун, то вони виробляються з різних порід деревини. Самими дорогими виробами для поховання є ті, які виготовляються з дуба. Щоб гідно поховати близьку людину і запам’ятати його образ в найкращому вигляді, нерідко замовляють косметичну обробку, для якої використовується спеціальна косметика. У реставраційні послуги також входять послуги перукаря, дезобработка, одягання і обмивання.

Оставить ответ