Відкрилися попередні замовлення на самого швидкого дрона

размещено в: Новости | 0
Відкрилися попередні замовлення на самого швидкого дрона
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Teal Drones почала прийом попередніх замовлень на самий швидкий комерційний безпілотник. Як стверджує виробник, новинка здатна розвивати максимальну швидкість до 113 км/ч, при цьому вона є однією з найбільш “розумних” моделей на ринку.

Квадрокоптер Teal комплектується 13-мегапіксельною камерою, яка вміє вести зйомку в 4K-дозволі, потужним процесором Tegra TX1 від NVIDIA, високоточних GPS і програмною платформою, що дозволяє розширювати можливості дрона за рахунок установки додатків від сторонніх розробників. Вбудовані модулі дозволяє йому літати в режимах командування і управління, гонки і слідування за власником. В майбутніх моделях Teal будуть передбачені модулі для візуального позиціонування, термічного формування зображень та уникнення зіткнень з допомогою радара.

 

Максимальна дальність польоту дрона обмежена 3,2 км, а час — 20 хвилин. В Teal Drones обіцяють, що швидкість безпілотника не впаде нижче 65 км/год навіть при сильному зустрічному вітрі. Новинку можна попередньо замовити за $1299 в комплекті з додатковим акумулятором. Доставити товар обіцяють до різдвяних свят.

Для порівняння, одна з найпопулярніших моделей — DJI Phantom 4 — у США продається за $1399. Безпілотник не може літати швидше 72 км/год, зате його батареї вистачає на 28 хвилин.

Джерело: Engadget

Оставить ответ