Відмова допомагати поліції влетить Facebook в копієчку: про рішення суду в Бразилії

размещено в: Новости | 0
Відмова допомагати поліції влетить Facebook в копієчку: про рішення суду в Бразилії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Бразилії Федеральний суд прийняв рішення про блокування 38 мільйонів реалів (11,7 мільйона доларів) на рахунках компанії Facebook. Саме їй належить мобільний додаток WhatsApp. Рішення було винесено після того, як представники месенджера відмовилися надати поліції Бразилії доступ до листування користувачів.

Суди Бразилії вже чотири рази виносили вердикти з вимогою заблокувати WhatsApp на території країни. Але кожен раз ці рішення були анульовані після апеляцій з боку власників месенджера і телекомунікаційних компаній, повідомляє ТАСС.

В кінці червня Федеральний суд міста Лондріна (штат Парана, Бразилія) прийняв рішення про блокування 19,5 мільйонів реалів (6,1 мільйона доларів) на рахунках компанії Facebook. Ця сума відповідала розміру штрафу, накладеного бразильськими владою за відмову допомогти слідчим органам.

Тоді правоохоронці південноамериканської країни намагалися домогтися від представників Facebook інформації про переговори підозрюваних, посилаючись на те, що для цього використовували мобільний додаток. Але компанія відмовилася надати дані, мотивуючи це тим, що у Facebook немає доступу до особистого листування користувачів.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ