Вийшла фінальна ” бета-версія нової Android

размещено в: Новости | 0
Вийшла фінальна ” бета-версія нової Android
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google випустила п’яту, останню перед остаточним релізом попередню версію операційної системи Android 7.0 (Nougat). Чергова бета розрахована на розроблювачів, проте завантажити і встановити її на Nexus-пристрій може будь-який користувач.

Developer Preview 5 — це “відполірована” версія Android 7.0, яка буде цікава тільки програмістам. Яких-небудь істотних змін в ОС Google вона не привносить. Нова збірка (NPD90G) включає системні образи для Nexus-пристроїв, емулятор для тестування Android-додатків, фінальні версії програмних інтерфейсів (API), а також виправлення помилок.

Користувачі, які бажають скачати превью Nougat, повинні бути учасниками програми бета-тестування Google. Приєднатися до неї можна за цим посиланням. У програмі беруть участь моделі Nexus 6, Nexus 9, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, а також Pixel З і General Mobile 4G (Android One).

“Солодке” прізвисько Android N було оголошено 1 липня. Як повідомили в Google, чергова версія ОС буде називатися “Нуга” (Nougat) — на честь кондитерського виробу, виготовленого з цукру або меду і смажених горіхів.

Читайте також: Android N: що в ній нового?

Google представила чергову версію Android достроково, ще в квітні, а на конференції для розробників I/O в травні розповіла про основні нововведення. Всього в Android Nougat внесено понад 250 нових функцій і поліпшень, включаючи більш ефективну обробку і промальовування складної 3D-графіки, режими роздільного екрану і “картинка в картинці”, загальну оптимізацію продуктивності, режим віртуальної реальності Android VR Mode і так далі. Фінальний реліз “операційки” очікується в III-му кварталі року.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ