Вийшла превью-версія нової Windows 10

размещено в: Новости | 0
Вийшла превью-версія нової Windows 10
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft виклала для завантаження попередню версію Anniversary Update — наступного великого оновлення операційної системи Windows 10, представленого на конференції BUILD 2016 тиждень тому. Збірка під номером 14316 вже доступна для скачування учасникам програми тестування Windows Insiders.

У превью включені нові функції, про яких розповідала Microsoft. По-перше, апдейт вперше привнесе в Windows оболонку bash, яку раніше можна було знайти переважно в UNIX-подібних системах (Linux, OS X, Solaris, FreeBSD і ін). Щоб включити командний рядок, потрібно перейти в режим для розробників (“Налаштування” — “Оновлення та безпека” — “Для розробників”), вибрати “Включити і вимкнути функції Windows” і включити “Підсистема Windows для Linux (бета)”. Щоб встановити саму популярну у розробників оболонку, потрібно ввести команду “bash”.

 

Нова версія Windows 10 навчає помічницю Cortana новим трюкам. Вона тісніше інтегрована з Android-смартфонами (асистентку, наприклад, можна попросити вивести відсоток зарядки або вказати на місце розташування пристрою), і тепер уміє відправляти файли колегам.

Тестувальники можуть встановити в браузер Microsoft Edge два нових розширення: Pin It Button (кнопка для соціальної мережі Pinterest) і OneNote Clipper для відправки контенту в блокнот. Також були оновлені три плагіна: Microsoft Translator, який автоматично переводить веб-сторінки на 50 мов, Reddit Enhancement Suite, доповнює соціальну платформу розширеними функціями за рахунок “набору модулів”, і Mouse Gestures, що дозволяє управляти браузером жестами мишки.

Користувачі Anniversary Update зможуть перемикатися між двома темами: світлої і темної (доступні в “Налаштуваннях” — “Персоналізація” — “Кольору”). Остання затемнює всі елементи інтерфейсу Windows 10, включаючи меню “Пуск” і панель завдань, і деякі штатні додатки (калькулятор, годинник, магазин тощо).

Connect — це абсолютно нова програма в Windows 10. Використовуючи функцію Continuum, вона дозволить підключити “винфон” до комп’ютера без допомоги док-станції або адаптера Miracast.

Anniversary Update покращує систему віртуальних робочих столів. Вікна тепер можна прикріплювати, щоб зробити їх доступними в усіх просторах.

Крім цього, апдейт виправляє численні помилки (пов’язані зі звуком, глюками інтерфейсу, мережами, підключенням декількох моніторів тощо), дозволяє уважніше стежити за енергоспоживанням додатків (у фоновому режимі) і додає нові емодзі-смайлики. Фінальний реліз Anniversary Update намічений на літо.

Джерело: VentureBeat

Оставить ответ