Військовим США наказано оновитися до Windows 10

размещено в: Новости | 0
Військовим США наказано оновитися до Windows 10
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Міністерство оборони США наказало всім підконтрольним йому відомствам терміново оновити комп’ютери, що працюють на застарілих версіях операційної системи Microsoft Windows 10. Встановивши “десятку”, Пентагон має намір посилити киберзащиту, скоротити витрати на підтримку ІТ-департаменту і впорядкувати експлуатацію інформаційних систем.

Як повідомляє ZDNet, все військове відомство США планує оновити близько чотирьох мільйонів Windows-пристроїв і систем (входять в їх число “винфоны”, невідомо). Встановлення Windows 10 планується завершити до лютого 2017 року.

Читайте також: Windows 10: десять причин встановити нову операційну

У січні Windows 10, вийшла в липні минулого року, посіла місце другий по популярності операційної системи. За даними статистичного сервісу StatCounter, “десятка” (частка — 12,23%) випередила попередницю Windows 8.1 (10,73%), але поки ще сильно відстає від Windows 7 (42,65%).

Читайте також: Windows 10: десять причин відкласти оновлення

Військові, швидше за все, встигнуть закінчити оновлення раніше — до кінця поточного року, вважає старший аналітик Moor Insights & Strategy Патрік Мурхед. На його думку, в Пентагоні розуміють важливість переходу на захищене, оскільки “хакери діють настільки швидко, що міноборони потребує новітніх технологій, щоб їм протистояти”. “Це також мені говорить про те, що Windows 10 готова до широкого розгортання всередині корпорацій”, — сказав він.

Тим часом компанія Microsoft оголосила, що сімейство Windows-пристроїв лінійки Surface отримало сертифікацію Агентства захисту інформаційних систем (DISA), що задовольняє військовим стандартам, і було внесено в єдиний список продуктів (APL), схвалених урядом США, для оптових закупівель.

Джерело: ZDNet

Оставить ответ