“Вікіпедія” випустила повністю оновлене додаток

размещено в: Новости | 0
“Вікіпедія” випустила повністю оновлене додаток
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільша інтернет-енциклопедія “Вікіпедія” випустила абсолютно нову версію програми для i-пристроїв. З інтерфейсу, мало чим відрізняється від веб-версії, програма перетворилася на повноцінний мобільний клієнт з підтримкою нових функцій операційної системи iOS 9.

Розробники спростили навігацію, додали плавну анімацію при переході між розділами і “живий” пошук, який виводить результати по мірі введення запиту. Також версія 5.0 навчилася розуміти жести 3D Touch (в моделях iPhone 6S/6S Plus). Приміром, із зусиллям притиснувши палець до екрану, користувачі можуть повернутися до останньої прочитаної сторінки або відкрити випадкову статтю.

Інтеграція “Вікіпедії” з Spotlight дозволяє відкривати статті відразу з пошукового рядка iOS, причому можна вводити не тільки текст, але і емодзі-смайлики (наприклад, значок із зображенням планети знайде статтю, присвячену “Землі”). Знаходити новий, цікавий і релевантний контент стало простіше. Програма рекомендує статті, пов’язані з історією переглядів, пропонує найпопулярніші статті і “фото дня”, показує місця і пам’ятки, що знаходяться поблизу.

Крім цього, в мобільній “Вікіпедії” з’явилася можливість зберігати зображення в пам’ять пристрою, а також офлайн-режим, що дозволяє читати статті без інтернет-підключення. Версія 5.0 вже доступна для завантаження з App Store.

Джерело: Wikipedia Mobile (iTunes)

Оставить ответ