Виробник iPhone запропонував $5,3 млрд за японську Sharp

размещено в: Новости | 0
Виробник iPhone запропонував $5,3 млрд за японську Sharp
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільший у світі постачальник iPhone і іншої електроніки, тайванська Foxconn, запропонувала японської Sharp купити її за 5,3 млрд доларів. Таку інформацію з посиланням на власні джерела, опублікувала газета The Wall Street Journal.

Sharp несе збитки і змушена безперервно вести переговори з банками-кредиторами про реструктуризацію боргів. Крім Foxconn викупити фірму хоче японська державна Innovation Network Corporation, однак її пропозицію в два з гаком рази менше. До того ж, Foxconn готова при поглинанні погасити всі борги Sharp.

Японські власті стурбовані перспективою потрапляння одного з найбільших виробників електроніки в країні в руки великої іноземної компанії. Втім, у Foxconn нібито пообіцяли не робити перестановок в японському топ-менеджменті в разі поглинання.

Найбільш перспективними на даний момент є розробки Sharp в області дисплеїв. Компанія є одним з постачальників рідкокристалічних панелей для пристроїв Apple, які збирає Foxconn. Sharp також випускає телевізори, смартфони і компоненти для сонячних батарей.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ