Віртуальний асистент Cortana вийшов для Android і iOS

размещено в: Новости | 0
Віртуальний асистент Cortana вийшов для Android і iOS
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Розроблений Microsoft віртуальний асистент Cortana тепер доступний власникам смартфонів на Android і iOS в США. Нагадаємо, публічна бета-версія програми для Android стала доступна ще в липні, а закрита бета для iOS вийшла ще через кілька місяців.

Виглядає Cortana для Android і iOS приблизно так само, як і для Windows 10 Mobile. У нижній частині екрана розташоване поле пошуку, у верхньому лівому кутку кнопка меню, а основну частину екрану займають інформаційні картки. У вигляді карток можуть відображатися майбутні зустрічі, інформація про доставляються посилках, прогноз погоди, рахунок в спортивних матчах і так далі. Для роботи Cortana потрібен обліковий запис Microsoft, завдяки якій всі налаштування і переваги будуть синхронізуватися між усіма пристроями, на яких ви активували віртуального асистента.

У порівнянні з версією для Windows 10 Mobile, у iOS і Android-версії Cortana існує ряд обмежень. Наприклад, на жодній з конкуруючих платформ Cortana не підтримує запуск сторонніх додатків або зміна налаштувань. iOS-версія взагалі не підтримує голосовий активацію, а на Android фраза “Hey, Cortana” спрацьовує тільки на домашньому екрані пристрою. Зате, якщо одночасно встановити Cortana на свій смартфон і комп’ютер з Windows 10, на комп’ютері почнуть з’являтися повідомлення, наприклад, про пропущені дзвінки, при цьому SMS у відповідь звонившему можна буде відправити прямо з комп’ютера.

Для Android-смартфонів, що працюють на альтернативному прошивці Cyanogen, незабаром буде випущена спеціальна версія Cortana з більш широкими можливостями, ніж на звичайному Android. Наприклад, додаток можна буде викликати фразою “Hey, Cortana” не тільки з домашнього екрану, але і з будь-якого додатку. Крім того, за допомогою голосового асистента можна буде змінювати деякі параметри, наприклад, включати на телефоні беззвучний режим або відключати Wi-Fi.

Нагадаємо, що Microsoft є одним з інвесторів компанії-розробника Cyanogen.

Джерело: Ars Technica

Оставить ответ