Віртуальної реальності Google не знадобляться ні смартфон, ні комп’ютер

размещено в: Новости | 0
Віртуальної реальності Google не знадобляться ні смартфон, ні комп’ютер
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Google продовжують працювати над унікальним гаджетом — автономним шоломом віртуальної реальності з елементами доповненої. І мова не йде про анонсованої на останній конференції Google I/O мобільного VR-платформі Daydream.

Як повідомили виданню Engadget анонімні джерела в компанії, в останні місяці Google перекидає на розробку цього секретного пристрою все більше фахівців. Керівництво каже їм, що Daydream — лише проміжний етап у реалізації технологій віртуальної реальності “гугловски”.

Джерела кажуть, що ні комп’ютер, ні смартфон майбутнього VR-шолома Google для роботи не знадобляться. Хоча у пристрої і передбачений екран, воно буде кардинально відрізнятися від орієнтованих в першу чергу на ігри VR-шоломів Oculus Rift або HTC Vive.

Ряд важливих функцій гаджета будуть пов’язані з доповненою реальністю, що зближує його з автономним наголовним AR-пристроєм Microsoft Hololens.

У лютому газета WSJ повідомила, що VR-окуляри Google, подібно HoloLens, будуть комплектуватися власним екраном, високопродуктивними процесорами і вбудованими камерами. Зокрема, пошуковик має намір використовувати чіпи від Movidius, які будуть здатні відстежувати рухи голови.

Джерело: Engadget

Оставить ответ