Виручка Apple впала менше, ніж очікували аналітики

размещено в: Новости | 0
Виручка Apple впала менше, ніж очікували аналітики
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Квартальні фінансові показники Apple виявилися вище, ніж прогнозували на Уолл-стріт. За звітний період продажі iPhone перевершили очікування аналітиків – відчутний внесок вніс компактний iPhone SE. Крім того, стабільний ріст був відзначений на багатьох міжнародних ринках, включаючи Росію.

За підсумками III кварталу 2016 фінансового року, що завершився 25 червня 2016 р., виручка Apple знизилася на 15% і склала $42,4 млрд, а чистий прибуток впав на 27% до $7,8 млрд, або $1,42 на одну акцію. Аналітики, опитані Thomson Reuters, прогнозували прибуток у розмірі $1,38 на акцію при виручці в $42,1 млрд.

Для порівняння, виручка компанії за той же квартал попереднього року склала $49,6 млрд, а чистий квартальний прибуток — $10,7 млрд, або $1,85 на одну акцію. Валова квартальний прибуток склала 38% у порівнянні з 39,7% роком раніше. Міжнародні продажі склали 63% від квартального доходу.

“Ми з радістю повідомляємо результати III кварталу, які відображають зростаючу ефективність комерційної діяльності і більш високий попит у покупців, ніж прогнозувалося на початку кварталу, — сказав Тім Кук, глава корпорації Apple. — У нас був дуже успішний запуск iPhone SE, і ми в захваті від реакції користувачів і розробників програмного забезпечення і сервіси, представлені в ході WWDC в червні”.

Apple вдалося реалізувати 40,3 млн iPhone за тримісячний період, що менше на 15% в порівнянні з показником минулого року, але вище очікувань аналітиків. Продажі в Китаї впали на 33% у річному порівнянні, але на багатьох інших ринках Apple вдалося зберегти і навіть наростити темпи зростання.

“Ми відчули стабільне зростання на багатьох міжнародних ринках. У Росії продажі збільшилися більш ніж у два рази відносно того ж періоду 2015 року, двозначні показники зростання також зафіксовані в Японії, Бразилії, Індії, Канаді та Швеції”, – заявив фінансовий директор і старший віце-президент Apple Лука Маэстри.

Доходи від реалізації планшетників продемонстрували зростання вперше за довгий час. Причина – в більш високому ціннику на iPad Pro. Кількість проданих планшетів все також знижується. Правда, Apple докладає всі зусилля, щоб зацікавити в переході на такі пристрої великі корпорації. В ході телефонної конференції за участю керівництва корпорації, зокрема, згадувалося співпрацю з “Ощадбанком”.

Чудовим прикладом є нещодавня угода з Ощадбанком, найбільшим російським банком, який додатково придбав більше 22 тисяч iPad до 10 тисяч, що були куплені в минулому році, з метою підвищення мобільності всередині організації і для надання працівником можливостей для більш інтерактивного та ефективної взаємодії з клієнтами”, – зазначив Маэстри.

На тлі звіту акції Apple виросли на 5,3% до $101,75.

Джерела: Вести Економіка

Оставить ответ