Витік Galaxy S7: зовні флагман Samsung зміниться мало

размещено в: Новости | 0
Витік Galaxy S7: зовні флагман Samsung зміниться мало
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Головною хайтек-новиною минулих вихідних стала опублікована блогером Еваном Блассом, в даний час співпрацюють з виданням Venture Beat, витік офіційних зображень двох неансированных новинок Samsung – преміального смартфона з звичайним дисплеєм стандартного розміру і фаблета з вигнутим по краях екраном. Швидше за все, пристрої назвуть Galaxy S7 і Galaxy S7 edge+.

Головна новина: нічого нового в дизайні пристроїв не з’явиться. Трохи менше стануть рамки зверху і знизу дисплея, трохи більш округлі форми, захисне скло Galaxy S7 похило закруглюється до країв. Фактично Samsung пішла шляхом Apple, яка змінює дизайн свого флагманського смартфона лише раз в два роки, в парні роки обмежуючись удосконаленням начинки.

Читайте також: Galaxy S7: все, що відомо про майбутній флагман Samsung

Зрозуміло, що зображення не показують смартфони ззаду – можливо, там візуальних змін більше. За чутками, повинна бути як мінімум одна – “горб” камери, приховує масивний 16-мегапіксельний фотомодуль, піде в минуле. Камера нібито буде 12-мегапіксельною, але дуже світлочутливої і ще більш швидкою, ніж у попереднього покоління смартфонів Samsung.

Не видно на фото і лотка для SIM-карти – він, можливо, стане більше, так як буде тепер передбачати і слот для карти пам’яті microSD. Нарешті, по чуткам, Samsung Galaxy S7 отримає надійний захист від води і збільшений об’єм батареї.

Джерело: Venture Beat

Оставить ответ