Vivaldi: новий браузер для просунутих

размещено в: Новости | 0
Vivaldi: новий браузер для просунутих
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Норвезька компанія Vivaldi Technologies випустила першу версію нового браузера з дуже широкими можливостями для кастомізації і персоналізації інтерфейсу. В Vivaldi 1.0 можна налаштувати під себе майже що завгодно, а використання швидких клавіш істотно спрощує процес перемикання між вкладками та підвищує ефективність роботи.

Фірмові функції Vivaldi: створення груп з безлічі вкладок, експрес-панель для швидкого доступу до улюблених сайтів, підтримка жестів миші і швидких команд, що дозволяють миттєво перейти закладок, історії перегляду, налаштувань і інших розділів.

Для зручності користувачі можуть зберегти набір вкладок як сесію і повернутися до них пізніше, а виділений текст на веб-сторінках — зберегти в якості нотатки. При цьому Vivaldi запам’ятає, де був знайдений текст, а також запропонує зробити скріншот.

 

Твіти, повідомлення “ВКонтакте”, Facebook і інші чати можна винести в окрему бічну панель і спілкуватися, паралельно працюючи в основному вікні браузера. Крім того, Vivaldi підтримує всі розширення, випущені для браузера Google Chrome.

“Аудиторія російськомовних користувачів браузера Vivaldi сьогодні найбільша порівняно з іншими країнами. Росія також входить в число найбільш пріоритетних країн для Vivaldi у зв’язку з тим, що російський користувач відрізняється вимогливістю до управління браузером і його функціональності”, — сказали в прес-службі Vivaldi.

Розробку нового браузера веде компанія під керівництвом Йона фон Течнера, створив і тривалий час очолював Opera Software. Фон Течнер залишив колишнього роботодавця в 2014 році, коли Opera решла відмовитися від браузерного движка Presto, і зайнявся власним проектом.

Підприємець провів презентацію нового продукту на движку Chromium в січні 2015 року, а сьогодні вийшла перша стабільна версія Vivaldi. Вона доступна для завантаження на сайті vivaldi.com.

Джерело: прес-служба Vivaldi

Оставить ответ