Виявлена найбільша кібератака на Google Play

размещено в: Новости | 0
Виявлена найбільша кібератака на Google Play
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільшу кібератаку в історії магазину Android-додатків Google Play виявили аналітики компанії ESET. Протягом семи місяців в магазин під виглядом ігор і програм було завантажено 343 модифікації трояна-порнокликера Android/Clicker.

Троян маскується переважно під ігри, включаючи такі як GTA San Andreas Free, Subway Surfers 2015, Dubsmash 2, My Talking Tom v2 та ін. Після установки пристрій програма генерує трафік на порносайти. Така накрутка трафіку може призвести до значних витрат, особливо для користувачів на мобільному інтернеті з обмеженими за обсягом переданих даних тарифами.

За даними компанії ESET, шкідливе ПО в різних видах завантажили понад 1 200 000 користувачів. Як відзначають вірусні аналітики компанії, на даний момент це найбільш тривала і велика кібератака на Google Play.

Для того, щоб убезпечити себе від подібних троянів-порнокликеров, достатньо просто уважно перевіряти програми з Google Play перед установкою. Як правило низькі оцінки і негативні коментарі видають програми-підробки.

Джерело: ESET

Оставить ответ