Візуальний пошук Pinterest заробив в браузерних розширення сервісу

размещено в: Новости | 0
Візуальний пошук Pinterest заробив в браузерних розширення сервісу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Сервіс Pinterest, який дозволяє зберігати зображення та інший контент на своєрідних віртуальних дошках, оголосив про намір оснастити технологією візуального пошуку свої браузерні розширення.

Перше в планах компанії — розширення для Chrome.

«Як і в Pinterest, ви можете використовувати візуальний пошук для ідентифікації певних об’єктів, продуктів, візерунків і кольорів на зображенні і отримувати доступ до схожих предметів і ідей в режимі реального часу, — написав головний інженер компанії Кент Брюстер (Kent Brewster). — Ви також можете здійснювати пошук, використовуючи всю видиму веб-сторінку — просто клацніть правою кнопкою миші по фонової частини сторінки і виберіть пошук».

Pinterest в останні роки активно працювала з візуальним пошуком. Нещодавно компанія додала в свій сервіс функцію Lens, що дозволяє захоплювати контент за допомогою камер пристроїв на базі iOS і Android і шукати піни з зовні схожим контентом.

Вперше візуальний пошук з’явився в Pinterest в 2015 році. При перегляді зображення користувач може натиснути на кнопку з збільшувальним склом і виділити прямокутником те, що його цікавить на картинці. Після цього сервіс покаже піни, схожі на те, що виділив користувач. Більш того, розпізнані предмети відзначаються білими крапками.

Як і в додатку сервісу, при здійсненні візуального пошуку на сайтах, відмінних від Pinterest, можна вибирати об’єкти і категорії, клацаючи по вкладках різного кольору. Ідентифікація об’єктів у реальному часі — ті самі білі цятки на предметах — буде додана в браузерні розширення Pinterest пізніше.

Оставить ответ