“ВКонтакте” дозволить поставити запитання Володимиру Путіну

размещено в: Новости | 0
“ВКонтакте” дозволить поставити запитання Володимиру Путіну
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У користувачів соціальної мережі “ВКонтакте” з’явилася можливість поставити свої запитання Володимиру Путіну, на які президент Росії буде відповідати під час прямого ефіру через тиждень, 14 квітня. Звернутися до російського лідера можна через офіційне співтовариство прямої лінії “ВКонтакте”, натиснувши на кнопку “Задати питання”

Як повідомляється в прес-релізі, що надійшов в редакцію Звісток.Hi-tech, нова функція доступна починаючи з сьогоднішнього дня в додатках, мобільного та настільної версії “ВКонтакте”. З вами зв’яжуться за вказаною ним номером, якщо його питання буде відібраний для прямій лінії.

“Вказати свої дані і сформулювати питання допоможе спеціально розроблений Командою ВКонтакте чат-бот. Після підтвердження номери телефону та введення даних (ПІБ та місто) користувачі зможуть відправити своє повідомлення”, — сказали в компанії. Робот допоможе скласти коректне повідомлення, запропонує розширити або, навпаки, скоротити довгий текст.

Спілкування президента з громадянами у прямому ефірі транслюватимуть “Перший канал”, телеканали “Росія 1″ і “Росія 24″, радіостанції “Маяк”, “Вести FM” і “Радіо Росії”. Крім “ВКонтакте”, поставити запитання Володимиру Путіну можна через сайт moskva-putinu.ru зателефонувавши до call-центр, а також звернутися по СМС або ММС.

Під час прямої лінії “Прямої лінії з Володимиром Путіним”, що відбулася в 2015 році, до президента надійшло понад 3 мільйонів запитань. За 3 години 58 хвилин він встиг відповісти на 55 з них.

Джерело: прес-служба “ВКонтакте”

Оставить ответ