“ВКонтакте” кардинально оновила Android-додаток

размещено в: Новости | 0
“ВКонтакте” кардинально оновила Android-додаток
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа “ВКонтакте” випустила новий, повністю оновлений клієнт для Android-пристроїв. Версія 4.0 тестувалася протягом декількох місяців, а нещодавно вона була відкрита всім користувачам. Великий реліз, по-перше, привносить перероблений дизайн, який торкнувся всіх основних розділів програми.

По-новому виглядають особисті профілі та сторінки спільнот: вгорі відображається велика фотографія-обкладинка, під нею — основна інформація про користувача. У діалогах з’явилася можливість переглянути матеріали бесід (а ті повідомлення, що ще не були прочитані, відзначаються синьою крапкою), у фотоальбомах — налаштувати показ в хронологічному порядку, в документах — за типом.

Оновився і зовнішній вигляд аудіоплеєра: там з’явилася нова кнопка, яка дозволяє відтворювати музику у випадковому порядку. Нові записи відтепер додаються в новинну стрічку автоматично. Натиснувши на кнопку “свіжі записи”, можна прокрутити вікно до верху списку.

Крім того, тепер користувачі можуть брати участь в опитуваннях, не відкриваючи ту чи іншу запис, і переглядати посилання у вбудованому браузері, не перемикаючись на інший додаток. Також команда “ВКонтакте” повністю адаптувала офіційний клієнт для Android-планшетів.

Джерело: “ВКонтакте” (Google Play)

Оставить ответ