“ВКонтакте” почала боротися з книжковим піратством

размещено в: Новости | 0
“ВКонтакте” почала боротися з книжковим піратством
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

“ВКонтакте” почала боротьбу з книжковим піратством. Отримати з соцмережі книги, на які заявлені авторські права, тепер не вийде. Система відстеження “цифрового відбитка” не буде перешкоджати завантаженні файлу з електронною книгою в мережу, проте не дозволить її звідти скачати. Про це розповіли газеті “Известия” представники кількох книжкових спільнот “ВКонтакте”.

Нагадаємо, в березні в Мосміськсуд надійшов перший позов проти соцмережі, поданий Асоціацією захисту авторських прав в інтернеті. Представники “ВКонтакте” тоді назвали такий крок самопіаром, адже переговори про монетизації завантажених в соцмережу книг з правовласниками на той момент вже велися. Згодом з-за позовів переговори довелося припинити.

Аналогічна технологія цифрового відбитка вже була введена соціальною мережею в 2013 році для аудіозаписів. Правда, через деякий час її відключили, що викликало нові позови від правовласників. Влітку 2015 року “ВКонтакте” уклала мирову угоду зі звукозаписною компанією Sony, а в квітні 2016 року – з компанією Warner Music Group, що поклало край подібним судових розглядів.

Джерело: “Вісті”

Оставить ответ