“ВКонтакте” заборонила стороннім додаткам доступ до аудіозаписів

размещено в: Новости | 0
“ВКонтакте” заборонила стороннім додаткам доступ до аудіозаписів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соцмережа “ВКонтакте” закрила доступ до музики, що належить правовласникам, для сторонніх додатків. Таким чином в неофіційних додатках можна буде слухати тільки пісні, вільно поширювані в інтернеті. Про це газеті “Известия” повідомили в прес-службі соцмережі.

Раніше, використовуючи API соцмережі, будь-який бажаючий міг створити свою програму з музикою з “ВКонтакте”, тепер же розробники обмежили роботу API, закривши доступ до музики, що належить правовласникам.

Неофіційні додатки з музикою з “ВКонтакте” лідирують в музичних чартах додатків в магазинах всіх платформ, так як дозволяють безкоштовно слухати музику. На відміну від них в офіційних програмах типу «Яндекс.Музика» або Apple Music користувачам доводиться платити абонентську плату.

Обмеження у доступі до музики, на думку експертів, опитаних “Известиями”, пов’язане в першу чергу з угодою “ВКонтакте” з правовласниками. Нагадаємо, що соцмережа уклали угоду з основними музичними мейджорами Universal Music Group, Warner Music Group і Sony Music Entertainment – в цьому році.

Як повідомлялося раніше, соціальна мережа “ВКонтакте” до кінця року введе платні функції для прослуховування аудіозаписів. Сам розділ з музикою буде “повністю переосмислений”. Ймовірно, можливість слухати музику залишиться безкоштовною. Тим не менш, якщо користувач захоче додати запис до себе на сторінку, йому доведеться за це заплатити.

Ймовірно, закриття API музики для сторонніх додатків передбачає появу монетизируемых музичних розділів в офіційних програмах “ВКонтакте” для основних мобільних платформ і в браузерній версії соцмережі.

Джерело: “Вісті”

Оставить ответ