“ВКонтакте” закриті вісім груп, які закликають до самогубства

размещено в: Новости | 0
“ВКонтакте” закриті вісім груп, які закликають до самогубства
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В соціальній мережі “ВКонтакте” заблоковані вісім приватних груп, які закликають до самогубства. Ще три знаходяться на аналізі в Росспоживнагляді.

Як повідомляє “Інтерфакс”, всього в Роскомнадзор надійшли скарги на 11 сторінок. За останніми даними, з тих, які ще не заблоковані, заборонена інформація була видалена адміністраторами без втручання відомства.

Адміністратори декількох груп, які закликали до самогубства, були ідентифіковані журналістами та користувачами. “Оскільки Роскомнадзор не володіє функцією оперативно-розшукової діяльності, матеріали (ідентифікаційні дані та скріншоти) були передані в управління “К” МВС РФ”, — йдеться в повідомленні відомства.

Впевнений, що спільна робота користувачів, адміністрації соцмереж, Роскомнадзора і компетентних органів дасть позитивний результат. Такі люди повинні бути виявлені і покарані”, — заявив голова Роскомнагляду Олександр Жаров.

З проханням перевірити діяльність груп, які імовірно пропагують в соцмережах суїцид, генеральному прокурору Юрію Чайці звернулася голова комісії ГП РФ з підтримки сім’ї, дітей і материнства Діана Гурцкая. Вона просить розібратися, “який характер змісту цих інтернет-спільнот та правомірно їх існування”.

Перевірка у соцмережі була розпочата у зв’язку з викликала резонанс публікації “Нової газети” про суїциди тінейджерів. Всього, за даними батьків загиблих і автора матеріалу, за останні півроку 130 дітей, які перебували в одних і тих же закритих групах у “ВКонтакте”, вчинили самогубство.

Джерело: “Інтерфакс”

Оставить ответ