“ВКонтакте” зробить платним додавання музики на сторінку

размещено в: Новости | 0
“ВКонтакте” зробить платним додавання музики на сторінку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа “ВКонтакте” до кінця року введе платні функції для прослуховування аудіозаписів. Сам розділ з музикою буде “повністю переосмислений”. Про це пише газета “Известия” з посиланням на представників найбільших музичних мейджорів в Росії — Universal Music Group, Warner Music Group і Sony Music Entertainment.

Можливість слухати музику залишиться безкоштовною. Тим не менш, якщо користувач захоче додати запис до себе на сторінку, йому доведеться за це заплатити. “Якщо ви любите виконавців, ви повинні їх підтримувати. А музиканти повинні заробляти, щоб радувати вас новими піснями. Під ‘ВКонтакте’ це можна буде зробити за ціною чашки кави”, — сказав глава Warner Music Group в Росії Олександр Блінов.

Точна вартість платних функцій не уточнюється. Ймовірно, модель монетизації передбачає передплату, яку потрібно буде оформляти на місяць. Для порівняння, доступ до Apple Music варто 169 руб. на місяць, до Google Play Music — 159 руб. на місяць, до “Яндекс.Музиці”, — 149 руб./місяць.

Крім того, “ВКонтакте” почне просувати музику за допомогою плей-листів. При цьому у виконавців з’являться власні сторінки з описом і дискографією — як у Apple Music.

Нові функції почнуть тестувати на окремому додатку, де буде тільки музика. Змін в мобільних додатках “ВКонтакте” поки не очікується.

Джерело: “Вісті

Оставить ответ