Власників iPhone пустили у віртуальну реальність на YouTube

размещено в: Новости | 0
Власників iPhone пустили у віртуальну реальність на YouTube
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google слідом за Android обновила версію YouTube для операційної системи iOS, забезпечивши її повноцінною підтримкою перегляду 3D-відео, знятого для окулярів віртуальної реальності. Щоб розпочати перегляд, потрібно натиснути на кнопку в верхньому правому кутку і перейти в режим Cardboard.

Нова функція, однак, не конвертує чарівним чином будь-які YouTube-ролики в 360-градусні. В режимі Cardboard екран, по суті, ділиться навпіл, а кожному оці показується трохи різне зображення, щоб користувач міг сприймати глибину простору і розрізняти близькі й дальные об’єкти.

Тому спостерігати 3D-картинку, яка забезпечує ще більший ефект занурення у віртуальну реальність, в режимі Cardboard можна тільки в тому випадку, якщо панорамне відео спочатку було знято в 3D. Деякі з таких роликів зібрані в каталозі VR Videos. Дивитися 3D-відео на YouTube можна в будь-VR-окулярах, сумісних з i-пристроєм.

Google вже випускає дуже прості окуляри Cardboard, вирізані з картону, які можна зібрати самостійно. Ймовірно, на цьому тижні інтернет-пошуковик представить нову гарнітуру віртуальної реальності під назвою Android VR. Вона виявиться повністю самостійним пристроєм, якому не знадобляться ні комп’ютер, ні смартфон.

Новинку можуть показати на щорічній конференції I/O для розробників, яка пройде з 18 по 20 травня. Церемонія відкриття Google I/O транслюватиметься в режимі реального часу — в тому числі на YouTube 360-градусного режимі. Надівши будь VR-гаджет — Oculus Rift, Samsung Gear VR або Cardboard — користувачі зможуть віртуально перенестися в Маунтін-В’ю і відчути себе повноцінним учасником заходу.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ