Влітку “ВКонтакте” випустить власний мессенджер

размещено в: Новости | 0
Влітку “ВКонтакте” випустить власний мессенджер
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа “ВКонтакте” готує до випуску власний мессенджер. Його випуск запланований на літо. Як повідомляє агентство RNS з посиланням на операційного директора компанії Андрія Рогозова, месенджер буде доступний в якості самостійного мобільного додатку.

Тим не менш, компанія має намір зберегти інтеграцію між ним і основним клієнтом “ВКонтакте”, щоб користувачі могли швидко перемикатися між профілем, новинами та іншими розділами. За словами Рогозова, зараз інженери “ВКонтакте” тестують настільну версію месенджера. “Ми тестуємо. Сподіваємося, до літніх місяців запустимо”, — сказав він.

Рогозів уточнив, що мобільний чат-клієнт “ВКонтакте” буде позбавлений функції наскрізного шифрування (end-to-end), яка дозволяє бачити вміст листи тільки його відправнику і одержувачу. Таке шифрування реалізовано, наприклад, в месенджері Telegram, який розвиває команда під керівництвом співзасновник і екс-глави “ВКонтакте” Павла Дурова.

Проте стандартне шифрування, що дозволяє захистити повідомлення при передачі, безумовно, буде присутній, пояснили “Вістям.Hi-tech” у прес-службі соцмережі. На відміну від наскрізного шифрування, воно не завадить соцмережі передати листування користувачів правоохоронним органам, коли вони зажадають її в установленому законом порядку.

Раніше в квітні “ВКонтакте” представила абсолютно новий дизайн сайту, який не зазнавав радикальних змін з моменту запуску соціальної мережі в жовтні 2006 року. Наприкінці березня компанія випустила велике оновлення фотопрограми Snapster, додавши в нього “кімнати” для обміну фотографіями на задану тематику.

Джерело: RNS

Оставить ответ