VR-окуляри Microsoft “проживуть” до 5,5 годин

размещено в: Новости | 0
VR-окуляри Microsoft “проживуть” до 5,5 годин
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft поділилася цікавими деталями про футуристичних окулярах HoloLens, призначених для перегляду голограм. Деякі технічні характеристики VR-пристрої і особливості його роботи розкрив технічний євангеліст Брюс Харріс на презентації в Тель-Авіві.

Представник компанії підтвердив, що HoloLens будуть повністю самостійним Windows-гаджетом. Йому не потрібні ні дроти, ні навушники, ні ноутбук, планшет або смартфон з Windows 10, виконуючий роль дисплея або “роздавальника” Wi-Fi. VR-окуляри ні від чого не залежать: вони несуть на борту власний процесор, відеоприскорювач, камери з кутом огляду 120°x120° і акустичну систему.

Читайте також: “Розумні” окуляри Microsoft: чим HoloLens краще Google Glass і Oculus Rift

За словами Харріса, до HoloLens зможе підключитися підключитися практично будь-який пристрій, що підтримує Wi-Fi або Bluetooth. У звичайному режимі використання вбудованого в VR-окуляри акумулятора вистачить на 5,5 години роботи, в інтенсивному — вдвічі менше, до 2,5 години.

Поле зору HoloLens приблизно відповідає 15-дюймовому монітору, який користувачі можуть спостерігати з відстані 60 сантиметрів. Удосконалення процесу виробництва пристрою, сказав представник Microsoft, призведе до збільшення терміну служби батареї, зниження ціни і збільшення полі зору.

Раніше в цьому місяці Microsoft почала приймати попередні замовлення на HoloLens від розробників з США і Канади. Постачання комплекту VR-гаджета, який коштує $3 тисячі за штуку, почнуться в I-му кварталі року. Дата релізу комерційної моделі поки не називається.

Джерело: ZDNet

Оставить ответ