VR-рукавички дозволяють грати в симулятор хірурга

размещено в: Новости | 0
VR-рукавички дозволяють грати в симулятор хірурга
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стартап Manus анонсував рукавички віртуальної реальності для VR-шолома HTC Vive, які дозволяють вільно рухати руками і пальцями в цифровому просторі. Попередні замовлення на модель для розробників відкриються у II-му кварталі. Комплект можна буде купити за 250 доларів, а початок його поставок заплановано на III-й квартал.

До складу Manus VR увійдуть USB-ключ, пара миються рукавичок і два тримачі зап’ястя для контролерів SteamVR із тактильним зворотним зв’язком, які використовуються для пересування і взаємодії з 3D-об’єктами. Вбудованого в VR-гаджет акумулятора повинно вистачити на 8 годин безперервного використання.

 

Manus VR розробила команда з Нідерландів, яка в 2014 році задалася метою створити першу в світі комерційну модель VR-рукавичок. Їх пристрій дозволяє виконувати у віртуальному середовищі природні рухи з високою точністю — як реальному житті. В якості прикладу інженери показали гру-симулятор хірурга, в якій гравцям належить розкрити тіло інопланетянина і витягти з нього бомбу.

Наживо Manus VR можна буде побачити на конференції Game Developers Conference (GDC), яка відкриється наступного тижня. Поставки шолома HTC Vive, до якого підключаються VR-рукавички, стартують 5 квітня. У США його можна купити за 799 доларів, в Європі — за 899 євро.

Джерело: Engadget

Оставить ответ