Всі команди “ОК Google” зібрали на одному сайті

размещено в: Новости | 0
Всі команди “ОК Google” зібрали на одному сайті
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Мережі почав роботу новий сайт з великою підбіркою всіляких команд, прохань і запитань, які можна поставити голосовому помічнику Google Now на Android-пристрої. Документація, яку опублікували творці ресурсу ok-google.io, охоплює понад 150 команд і забезпечена прикладами.

Читайте також: Що вміє і навіщо потрібен помічник Google Now

Щоб звернутися до асистентові, потрібно вимовити фразу “о’кей, Google” або натиснути на значок мікрофона. На ok-google.io можна дізнатися, що помічник Google вміє набагато більше, ніж видавати прогноз погоди, шукати в Інтернеті та прокладати маршрути. Його також можна попросити, наприклад, встановити гучність на повну, відкрити веб-сторінку, зменшити або збільшити лють підсвічування екрану, зробити фотографію або показати всі повідомлення.

Всі команди рознесені по різних категоріях: People & Relationships (“Люди і взаємовідносини”), Device control (Керування пристроєм”), Calendar (Календар), Maps & Navigation (“Карти і навігація”), Flight & Travel (“Перельоти і подорожі”), Reminders (“Нагадування”), Movies & TV Shows (“Фільми і ТБ-шоу”) і т. д.

Джерело: ok-google.io

Оставить ответ