Всі психози, викликані інтернетом, зібрали на одному сайті

размещено в: Новости | 0
Всі психози, викликані інтернетом, зібрали на одному сайті
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Експерт з інфографіці Девід Маккандлесс, який провів два роки за написанням книги Information is beautiful (“Інформація — це красиво”), не відриваючись від екрану комп’ютера, склав велику добірку психічних розладів, спричинених інтернет-залежністю. Симптомами та ознаками “хвороб XXI століття”, з якими йому довелося зіткнутися особисто, автор поділився на власному сайті.

Читайте також: Вісім “високотехнологічних” страхів, спростованих наукою

У документі Inter Mental описані, мабуть, все патології, до яких може призвести зловживання Інтернетом. До розряду цілком нешкідливих можна віднести, наприклад, “инфозависимость”, яка описує непереборний потяг до пошуку нової інформації, “боязнь пропустити всі” — страх випасти з курсу подій, не будучи обізнаним про що відбуваються в Мережі справах, або “алергія на електронну пошту” — пригнічений настрій при отриманні нових повідомлень і прагнення якнайшвидше від них позбутися.

Читайте також: Інтернет-залежних відвадять від соцмереж електрошоком

До числа більш серйозних психозів Маккандлесс відносить, наприклад, “розлад онлайн-ідентичності”, яке передбачає втрату усвідомлення власної особистості і заміщення її “віртуальним себе”, або “цифрове переїдання” — почуття, яке людина відчуває до пристрою, яким не користувався протягом декількох годин або днів.

З описом, часто гумористичним, інших інтернет-розладів (“викиизм”, “смарт-тік”, “перевантаження Slack”) можна ознайомитися на сайті Information is beautiful (англійською мовою).

Джерело: Information is beautiful

Оставить ответ